Ümraniye Bölgesel Zayıflama ve Bölgesel İncelme Teknikleri

Ümraniye Bölgesel Zayıflama

Ümraniye bölgesel zayıflama tekniklerinin uzman kadrolar tarafından uygulandığı Ümraniye bölgesel zayıflama ve güzellik salonumuzda sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız. Şimdi bölgesel zayıflama nedir ve bölgesel zayıflama teknikleri nelerdir gibi sorularınıza yanıt bulacağınız yazımıza geçebiliriz.

Ümraniye Bölgesel Zayıflama merkezimizde, varlığından rahatsızlık duyduğunuz bölgedeki yağ birikimi ve kalınlaşmaları, teknolojik özel frekanslı cihazlarımız yardımıyla, tek seansta gözle görülür düzeyde sıkılaşma ve incelmeyi fark edeceğiniz çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bel, basen, bacak, göbek ve kalçada etkili bölgesel zayıflama uygulamalarımız size, ağrısız, acısız ve zahmetsiz, ekstra efor sarf etmeden incelme vaad etmektedir.

Bölgesel Zayıflama

Bölgesel Zayıflama nedir? Fast Food tarzı yiyecekler hayatımıza girmeye başlamasıyla bölgesel yağlanma gözle görülür derecede artmaya, özellikle kadınlarda bel, göbek basen lerde istenmeyen şekilde kalınlaşma ve yağ birikintilerini ortaya çıkmasına neden olmuştur.

Bunun dışında hormonal etkenler, vücut tipi, düzensiz ve dengesiz beslenme ile uyku problemleri de bölgesel yağlanmada etkili olan faktörler arasındadır. Yapılan diyet yada yürüyüşlerle çokta etkili olmayan bölgesel zayıflamada yeni yöntem bölgesel incelme uygulamalarıdır.

İstenmeyen yağ birikintilerinin olduğu alana, teknolojik cihazlar yardımı ile uygulanan frekanslarla yağların parçalanması ve yok edilmesi amaçlanan bu yöntem oldukça başarılı sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

Yanlış beslenme, hormonal düzensizlikler ve yaşa bağlı olarak vücudun belirli bölgelerinde meydana gelen kalınlaşma ve yağlanmanın yok edilmesi amaçlı, diyet ve spor yapmaya gerek duymadan, ekstra efor sarf etmeden, teknolojik cihazlar yardımı ile yağların parçalanarak, sıkılaşması amacıyla yapılan özel uygulamalara Bölgesel Zayıflama denilmektedir.

Kişinin ve kalınlaşan bölgenin ihtiyacına en uygun yöntemleri, uzmanlarımızın analizleri ile belirleyerek, son teknoloji G5 masaj, lipoliz, kavitasyon, pasif jimnastik, uygulamalarının yardımı ile titizlikle gerçekleştir, sizleri arzu ettiğiniz görünüme ve güzelliğe kavuşturuyoruz.. Sonuç odaklı ve %100 etkili bölgesel zayıflama programlarımız, incelmeye katkı sağladığı gibi aynı zamanda sıkılaşma ve selülit oluşumlarını da yok etme odaklıdır. 

Bölgesel İncelme Nedir?

Bölgesel Zayıflama, kişinin vücudunun herhangi bir bölgesinde, vücut kitle indeksine uymayan ölçüde yağ birikmesiyle ortaya çıkan kalınlaşmanın, teknolojik yöntemler kullanılarak, kısa süre içerisinde zahmetsiz ve acısız olarak inceltilmesidir.

Dengesiz beslenme ve uyku, metabolik rahatsızlıklar, ilerleyen yaş ve hormonal bozukluklar gibi çeşitli nedenler, vücudun belirli bölgelerinde yağlanma ve kalınlaşmaya neden olmakta buda fiziki görünümde bozulmalar ortaya çıkarmaktadır. Bölgesel İncelme Nedir sorusu ile işte vücudunuzda görmek istemediğiniz bölgelerdeki bu kalınlaşmaları, acısız ve zahmetsiz olarak, teknolojik cihazlarımız eşliğinde yok ediyor, sizleri sıkı ve fit bir görünüme kavuşturuyoruz.

Bölgesel Yağlanma Sebepleri

Aşırı yağlı ve karbonhidrat ağırlıklı beslenmeye dayalı vücudun belirli bölgesinde başlayan yağlanma, uyku düzensizliği, hormonal etkenler, fast food tüketimi ile birlikte istenmeyen düzeyde yağlanma ve kilo artışına sebep olmaktadır.

Vücut için bilinçli ve düzenli yapılmayan her şey artı yağ birikimi olarak geri dönmektedir. Dengesiz yada aşırı beslenme, düzensiz uyku, asitli ve şekerli içeceklerin fazla tüketimi, karbonhidrat ağırlıklı beslenme, ilerleyen yaşa bağlı metabolizmanın yavaşlaması gibi pek çok nedenler Bölgesel Yağlanma Sebepleri arasında yer almaktadır.

Özellikle bel, basen, göbek çevresi, bacak ve kalçada meydana gelen bu yağlanmalar sağlık olarak risk teşkil ettiği gibi görünüm olarak da rahatsızlık vermektedir. Diyet ve spor yapmaya gerek kalmadan, yeni nesil yağ parçalayan bölgesel incelme yöntemleri ile daha zahmetsiz ve kolay olan incelme ve sıkılaşma, kadınların en çok talep gösterdiği bakımlar arasında yer almaktadır.

Bölgesel Zayıflama Uygulamaları ve Cihazları

Bölgesel Zayıflama için vücudun belirli bölgesinde oluşan kalınlaşma ve yağlanmaya bağlı olarak yağ miktarı ve hedeflenen incelme doğrultusunda radyo frekansı, akustik buz başlıklı incelme cihazları kullanılmaktadır. Yeni nesil zayıflama ve incelme yöntemlerine her geçen gün bir yenisi eklenen Bölgesel Zayıflama Uygulamaları ve Cihazları merkezimizde de son seri ekipmanlarla sizleri beklemektedir.

Vücudun daha orantılı ve zarif görünmesine katkıda bulunacak, istenmeyen bölgelerdeki kalınlaşma ve yağlanmayı ortadan kaldıracak bölgesel incelme yöntemlerinde, pek çok sistemden yardım alınmaktadır. Yalnızca incelme değil aynı zamanda sıkılaşma ve selülit görünümünü de ortadan kaldırmada etkili olan bu yöntemler, bir uzman eşliğinde, bölgeye masaj yoluyla frekansların gönderilmesi şeklinde uygulanmaktadır.

G5 Masajı, Soğuk Lipoliz, Kavitasyon, Pasif Jimnastik, Power Plate, bölgesel zayıflama ve incelmede yardım alınan cihazlar arasında yer almakta olup, kalınlaşma ve yağlanmanın olduğu bölgelerde etkili olacak, kişiye en uygun olan cihaz uzmanlar eşliğinde değerlendirilmekte ve seçilmektedir.

Bölgesel Zayıflama Yöntemleri Nelerdir?

Uygulanacak bölgenin niteliğine ve yağ kütlesine bağlı olarak bu uygulamalarda farklı cihazlardan yardım alınmaktadır. G5 masajı ile bölgesel incelmede etkili olan teknikler içerisindedir. Aynı zamanda Lenf Drenaj, Power Plate, Pasif Jimnastik uygulamamıza da göz atabilirsiniz. Zarif ve fit görünmek her kadının hayalidir fakat farklı sebeplerden dolayı vücudun belirli kısımlarında özellikle daha fazla yağ birikintisi ve kalınlaşma görülebilmektedir.

Diyet yada sporla çokta etkili olamayan bölgesel incelme artık teknoloji sayesinde daha zahmetsiz ve etkili. Yaz aylarının yaklaşmaya başlamasıyla birlikte özellikle kadınlar tarafından araştırılmaya başlanan Bölgesel Zayıflama Yöntemleri Nelerdir hakkında sayfamızdan bilgi edinebilir, uzmanlarımızın analizi ile belirleyeceğimiz yöntemler ile size en uygun bölgesel incelme programlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Özellikle bacak ve basen bölgesinde etkili G5 masaj, vücut şekillendirmede soğuk lipoliz ve pasif jimnastik, karın ve göbek sıkılaştırma ve inceltmede etkili kavitasyon ve power plate bölgesel incelmede gözle görünür düzeyde etki yaratan uygulamalarımız arasındadır.


AKLINIZA TAKILAN BİR ŞEY Mİ VAR?

Eğer zamanınız kısıtlı, spor yada aktivite yapmaya elverişli ortam yada imkanınız yoksa, bölgesel zayıflama uygulamaları, kısa sürede etkili sonuçlar almanız için faydalı olacaktır.

Bölgesel Zayıflama seansları kişiye göre belirlenen seans aralıkları ve süreleri, yağ miktarına yada hedeflenen incelme oranına göre değişkenlik göstermektedir. 60 ile 120 dakika aralığında değişen uygulama, 6 ile 8 seans sürebilmektedir.

Bölgesel yağlanmanın vücuda ve iç organlara verdiği zarar göz önünde bulundurulduğunda, bölgesel zayıflamanın zarardan ziyade faydalı olduğu bilinmelidir.

Beslenmesine ve yaşam kalitesine dikkat eden herkeste bölgesel zayıflama işe yaramaktadır.