Ümraniye Kalıcı Makyaj Hakkkında Tüm Sırlar

Kalıcı Makyaj Nedir

Mikro- pigment uygulaması olarak da bilinen kalıcı makyaj, doğal yollar ile elde edilmiş kök boyaların, dövme işlevselliğinde deri altına uygulanması işlemidir. Göz, dudak ve kaşların şekil verilmesi, belirginleştirilmesi ve renklendirilmesi istenen sınırların, dilenen renk tonlarında pigment uygulanması ile yapılan kalıcı makyaj ağrısız ve acısız bir işlemdir.

Cilt tipine göre 2 ile 5 yıl arasında kalıcılığı bulunan bu makyaj tipi, su ve makyaj temizleme toniklerine karşı da dayanıklıdır.

Her daim bakımlı görünmek isteyen yada her gün makyaj yapmak zorunda olan bayanlar için bir fırsat olan kalıcı makyaj, devamlı olarak tazelemek ve temizlemek zorunda kalmadan, günün her saati kadınların bakımlı ve güzel görünmesini sağlayan bir uygulamadır.

Kalıcı Makyaj Nedir?

Kaş, göz ve dudak makyajının, dövme tekniği ile doğal renklendiriciler ile deri altından renklendirilmesi ile yapılan bir uygulama olup, yüzde öne çıkarılması istenen bölgelerin daha belirgin ve çekici görünmesine imkan tanımaktadır. Aynı zamanda, kaş yada dudaklarda mevcut olan simetri bozukluklarının da kamufle edilmesine olanak sağlayan bu uygulama ile kusursuz görünmek kaçınılmaz.

Alanında uzman makyöz lerimizin desteği ile kişiye özel steril iğne uçları ile ağrısız ve acısız olarak gerçekleştirdiğimiz kalıcı makyaj uygulamalarımız, azami 2 yıla kadar etkinliğini sürdürmektedir.

Kalıcı Makyaj Nasıl Yapılır

Özel kök boyalardan elde edilen renk piğmentlerinin mikro iğneler kullanarak deri altına uygulanması ile gerçekleştirilmektedir.

Gözleri daha iri belirgin hale getirmeye yardımcı dipliner ve eyeliner, dudakların sınırlarını belirginleştiren yada rengini ortaya çıkaran dudak renklendirme, kaşlara şekil verilen ve daha belirgin hale getiren microblading kaş kontürü uygulamaları da yine kişiye özel kullanılan mikro iğneler yardımı ile deri altına tatbik edilmektedir.

Merkezimizde, alanında tecrübeli uzmanlarımızın titiz çalışmaları ile tamamen kişinin isteği ve beklentileri doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz kalıcı makyaj uygulamalarımız, %100 doğal içerikli renklendirici ürünler ile yapılmaktadır. Kalıcı Makyaj Nasıl Yapılır sorusunun cevabı ise; tamamen hijyenik ortamda, kişiye özel steril iğne uçları ve ekipmanlar ile kaşlar için microblading, gözler için eyeliner, dudaklar içinde renklendirme çalışmalarını, derinin altına ağrısız ve acısız olarak enjekte ettiğimiz renk pigmentleri vasıtası ile gerçekleştiriyor, doğal görünümden taviz vermeyen güzelliklere imza atıyoruz. Cilt tipi, yaş ve çevresel etkenlere bağlı olarak değişen kalıcılık süresi azami 5 ile 8 ay arasında değişmekte ve dilenirse tekrar edilebilmektedir.

Kalıcı Makyaj Kimler İçin Uygundur

18 yaşını doldurmuş, sağlıklı cilt tipine sahip herkes için uygundur.

Yoğun bir çalışma hayatı içinde olan ve her daim bakımlı görünmesi gereken kadınlar için bir fırsat olan kalıcı makyaj, zamandan tasarruf sağladığı gibi günün her saati bakımlı ve güzel görünme imkanı sunmaktadır.

Bunun yanı sıra kaşlarında eksiklik, kontur bozukluğu, yada dökülme olan kadınlar içinde bir kurtarıcı olan kalıcı makyaj ile artık kusur yok.

Alanında deneyimli uzmanlarımızın elleriyle, ağrı ve acı hissetmeden, kısa sürede gerçekleştirdiğimiz kalıcı makyaj uygulamalarımız ile işlem sonrası işinize ve sosyal hayatınıza geri dönebilirsiniz. Kalıcı Makyaj Kimler İçin Uygundur? Her daim kusursuz görünmek isteyen, makyaj yapmaya vakti kısıtlı olan, cildi ile ilgili bir rahatsızlığı olmayan herkes güvenle kalıcı makyaj yaptırabilir.. Gözlerin, kaşların ve dudakların daha ön planda ve belirgin olduğu bu uygulama ile kadınlar günün her saati bakımlı, her saati gözalıcı güzellikte olacaktır.  Hamilelerin, bulaşıcı hastalığı olanların, cilt yüzeyinde deformasyona neden olacak kadar derin yara ve enfeksiyon olanların kaçınması gereken bu uygulamada önceliğimiz insan sağlığını korumaktır. Bu sebeple çalışmalarımızı titizlikle yürütüyor, şartlar uygunsa kalıcı makyaj taleplerini özenle gerçekleştiriyoruz.

Kalıcı Makyaj Nerelere Uygulanır

Özellikle kadınların yoğunlukla talep gösterdiği kalıcı makyaj, gözleri iri ve belirginleştirecek eyeliner ve dipliner uygulamalar ile ilk sırada gelmektedir.

Bunu yanı sıra son dönemlerde ikon haline gelen kalın kaş modasına herkesin kolaylıkla uyum sağladığı microblading kaş uygulaması ile her zaman naturel, canlı ve bakımlı bir yüz ile aynaya bakmak kalıcı makyaj ile mümkün. Ayrıca dudak renklendirme teknikleri de kalıcı makyaj yöntemleri arasındadır. Ayrıca cilt sağlığınız için buz epilasyon uygulamamızda bulunmaktadır.

Kalıcı Makyaj Fiyatları

Her daim bakımlı ve güzel görünmek kalıcı makyaj uygulamalarımız sayesinde artık zahmetsiz ve çok kolay. Modern kaş kontürü ve microblading tekniklerimiz ile daha çekici, dipliner ve eyeliner çalışmalarımız ile gözler daha keskin bakışlara kavuşmaktadır. Farklı renk tonlarında dudak renklendirme çalışmalarımız ile dudağın doğal görüntüsünü kaybetmeden, daha belirgin ve konturlu görünmesine imkan tanıyacak kalıcı makyaj uygulamalarımız En uygun Kalıcı Makyaj Fiyatları ile sizleri beklemektedir.

Hijyenik ortamda, kişiye özel steril ekipmanlar ile alanında deneyimli ve uzman makyöz lerimizin ellerinde can bulan bu çalışma ile artık her gün makyaj yapma işi tarihe karışacaktır. Ağrı ve acı hissetmeden, dövme tekniği ile deri altına enjekte edilen doğal renk pigmentlerinin, göz, kaş yada dudağın doğal görünümünü bozmadan daha belirgin hale getirilmesi ile sonuçlanmaktadır. Kişiye ve cilt tipine göre değişen, azami 8 ay aralığında kalıcılığı bulunan bu işlem, kişinin sosyal hayatını etkilemeden aynı gün içerisinde yapılıp, günlük hayatına devam edebilecek bir uygulamadır. Güvenli ve yan etkisi bulunmayan kalıcı makyaj, ciltte herhangi bir hastalık taşımayan 18 yaşını geçmiş herkese rahatlıkla uygulanabilmektedir. Yılların deneyimi ve kaliteli alt yapımız ile güvenilirliğimizin arkasında duruyor, her bütçeye hitap eden Kalıcı Makyaj Fiyatları ile de tüm kadınlarımızın güzelliğine güzellik katmak için bekliyoruz.


AKLINIZA TAKILAN BİR ŞEY Mİ VAR?

En hassas dudak bölgesinde bile hiçbir zaman ağrı ve acı duyulmayacağı gibi, işlem sonrası bir kaç dakika micro iğnelerin yoğun kullanıldığı bölgelerde sızı hissedilebilmektedir.

Uygulama sonrası hissedilecek gerginlik ve kurumalara karşı, alkol içermeyen doğal bir nemlendirici sürülebilir. Bunun yanı sıra 7-14 gün derin peeling etkili maskelerden kaçınmalı, deniz yada havuza girilmemeli, özellikle dudaklarda görülebilen kabuklanmalara dokunulmamalı, solaryum gibi direk cilde nüfuz edecek uygulamalardan kaçınılmalıdır.

2 İle 5 yıl arasında kalıcılığını koruyan makyaj, cilt tipine ve kullanım şekline göre kalıcılık süresi değişkenlik göstermektedir.

İster göz olsun, ister dudak kalıcı makyaj uygulandığı ilk andan itibaren daha koyu bir renk halinde görünmektedir. Fakat zamanla cilde uyum sağlayan ve nüfuz eden renkler 5 ile 15 gün aradan sonra doğal rengine oturmakta, yüzde naturel bir görüntü ortaya çıkarmaktadır.

İster kaş konturu olsun ister dudak renklendirmesi, kalıcı makyaj uygulamasından sonra, gelişebilecek kabuklanma ve soyulmaları kesinlikle koparmamak, oynamamak, kimyasal madde içerikli kozmetik ürünlerinden uzak tutmak gerekmektedir.

Uygulama sonrası dikkat edilmesi gereken bir diğer noktada ortak kullanım alanı olan deniz, havuz gibi ortamlardan uzak durmaktır. Aynı zmanda solaryum, Bayan lazer epilasyon gibi ışık kaynaklı yöntemlerden de 1 ay süreliğine uzak kalmak gerekmektedir.