G-5 Masajı nedir ? G-5 Masajı fiyatları

G-5 Masajı

G5 masajı nedir? G5 zayıflama nedir? Vücudun biçimlendirilmesi, inceltilmesi, selülit ve cilt deformasyonunun düzeltilmesi aşamasında kullanılan G-5 masaj tekniği, teknolojik bir cihaz yardımı ile özellikle, kalça, bacak, göbek ve kollarda etkili sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. G-5 Masajı, uygulanacak bölgeye, ritmik masaj titreşimleri yollayarak, cilt altında biriken yağ tabakasının parçalanarak yakılması ve derinin sıkıştırılmasında en etkili yöntemdir. 

Kişiye ve bölgeye göre değişen uygulama ve seans süreci, 20 ile 30 dakika aralığında sürebilmek de 10 ile 12 seansta kesin çözüme kavuşturulabilmektedir. Selülitlerden kurtulma ve g5 zayıflama ile bölgesel olarak incelme bu uygulama sonucunda gözle görülür düzeyde fark edilmektedir.

18 yaşını doldurmuş ve bölgesel kan dolaşım sistemi ile bir sorunu olmayan herkese uygulanabilen bu masaj tekniği, güvenli, ağrısız ve acısız bir yöntemdir.

G5 masajı nedir?

G5 masajı nedir? Bu işlem için tasarlanmış özel cihazla, vücudun yağlanan yada selülit gibi deforme olan bölgelerine,  titreşimler yollayarak, yağların sıkıştırılması yada yakılması işlemine denilmektedir.

Maksimum 30 dakika süre boyunca uygulama yapılan ve (g5 zayıflama) bölgesel incelme ile selülit tedavisinde etkili olan bu yöntem, güvenli, ağrısız ve acısız bir uygulama olup, dört mevsim rahatlıkla yapılabilmektedir.

G5 Masajı nasıl yapılır?

Uygulama yapılacak olan bölge ilk olarak manuel masaj yöntemi ile doğal yağlarla nemlendirilerek ısıtılmaktadır. G5 cihazının yardımı ile kan akışı yönünde, yavaş dairesel hareketler ile cihaz başlığı yüzeyde 15 dakika boyunca gezdirilmektedir. İşlem sonrasında yine el ile hafif masaj yapılarak işlem sonlandırılmaktadır.

G5 masajı hangi bölgelere yapılır?

Vücudun herhangi bir bölgesinde selülitlenme, yada yağlanmanın gözlendiği her alanda güvenle uygulanabilmektedir. Kadınların en çok şikayetçi olduğu arka bacak, basen ve kalça selülit tedavisinde etkili olan G5 masaj (bölgesel zayıflama), aynı zamanda göbek, kol ve bel bölgesine de uygulanabilmektedir.

G5 masajı sonrası nelere dikkat edilmeli?

Uygulama esnasında yada uygulama sonrasında herhangi bir ağrı yada sızı görülmeyen bu uygulamada, esas dairesel hareketlerin ve gönderilen frekansın kan akışı yönünde yapılması, kılcal damar çatlaması olan bölgelere uygulanmamasıdır.

G5 masajı, uygulanacak bölgede kan akışına engel bir neden olmayan, kılcal damar çatlaması yada varis sıkıntısı olmayan, G5 Masajı 18 yaşını geçmiş herkese güvenle uygulanabilmektedir.

G5 Masaj yapılacak bölgede herhangi bir cildiye hastalığı olan, varis tedavisi gören, kılcal damar çatlaması olan, kan akışında problem olan kişilere uygulanması tavsiye edilmemektedir.

G5 Masajı riskli midir? Genel olarak uygulanmasında risk olmayan G5 masaj tedavisinde, geçici olarak bölgede kızarma, morarma görülebilmektedir. Fakat bunlar kalıcı olmayan yan etkilerdir.

18 yaşını doldurmuş herkes güvenle G5 masaj tedavisini tercih edebilmektedir.