Ümraniye Kirpik Lifting | Leman Demir

Ümraniye Kirpik Lifting

Ümraniye kirpik lifting salonumuz ve uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz.

Her daim bakımlı görünmek her kadının hakkı. Özellikle rutin çalışma hayatı içerisinde olan kadınlar için bir gereklilik olan makyaj, hergün tazelenmesi ve bakım yapılması gereken bir uygulamadır.

Özellikle göz ve kirpiklerin ön plana çıkarılması ile daha estetik ve daha çekici hale gelen yüzde, kirpiklerin daha uzun ve kıvrımlı görünmesi için çeşitli yöntemler kullanılmaktadır.

Bizlerde Ümraniye Kirpik Lifting uygulamamız ile kirpiklerin bakım ve estetiği için ayrılacak süreyi en aza indirgeyecek çözümler sunuyor, kendi kirpiklerinizi daha uzun, daha kıvrımlı ve daha çekici hale dönüştürecek lifting uygulamaları gerçekleştiriyoruz.

Sıklığına ve doğallığına müdahale etmeden, özgün kirpiklerinizi, organik keratin solüsyonların eşliğinde, deneyimli uzmanlarımızın ellerinde dilenen ölçü kıvrımında lifting yaparak, uzun süre limel etkisi gösterecek görünüme kavuşturuyoruz.

Kirpik Lifting

Kalıcı makyaj kategorisinde yer alan bir başka güzellik uygulaması da Kirpik Liftingtir. Kirpiklerin doğal yağlar ve proteinlerle maskelenerek, daha uzun ve kıvrımlı hale getirilmesi anlamına gelen bu uygulama, kirpiklerin daha dolgun, daha kıvrımlı ve daha uzun görünmesini sağlamaktadır. Kaş laminasyonu ile birlikte bakışınızdaki etkileyici değişime hayran kalacaksınız.

Kirpik Lifting Uygulaması! Yüzün anlam ve ifadesi olan gözleri çekici kılan kirpiklerin, her daim bakımlı ve göz alıcı görünmesini sağlayan bu uygulama ile sürekli kozmetik malzeme kullanmak zorunda kalmadan, kendi doğal uzun ve kıvrımlı kirpiklerinizi kullanma avantajı yakalayacaksınız.

Kirpik diplerine uygulanan hidrolize keratin maskesini, uca doğru bir aparat yardımı ile uygulayarak, istenilen uzunluk ve kıvrımlıkta tasarlanabilen kirpikler, aksi bir işlem gerçekleşmediği sürece 2-3 ay arasında kalıcılığını korumaktadır.

Kirpiklerin doğal yapısını bozmadan ve zarar vermeden, keratin içerikli doğal solüsyonlar ile uzatma ve kıvırma işlemine Kirpik Lifting denilmektedir. Gözlerin daha çekici bakışların daha keskin görünmesini sağlayan lifting işlemi, makyaj yapmadan, kirpiklerin gün boyu rimel etkisinde görünmesine imkan tanımaktadır.

Kalıcı makyaj uzmanlarımızın titiz çalışması ile tek tek ve daha kıvrımlı hale getirilen kirpikler, ekstra müdahale gerektirmeden, 2 ay boyunca göz makyajının güzelliğini tamamlamaya devam etmektedir.

 

Kirpik lifting nedir?

Kirpik Lifting nedir? Doğal kirpiklerin, takma kirpik etkisi gösterecek görünüme kavuşturulması için uygulanan bir kalıcı makyaj yöntemidir. Bu teknikle, keratin bazlı, doğal solüsyonların yardımı ile kirpikleri hem uzun hem de daha kıvrımlı bir görünüme kavuşturulmaktadır.

Daha hacimli, daha sık ve uzun kirpiklerin bakışındaki derinliğe hayran bıraktıracak derecede göz alıcı bir hale dönüşen bu uygulama ile kirpiklere devamlı rimel uygulaması yapmaya gerek kalmadan, rimel etkisinde bir kirpik kullanmanın kolaylığı ve rahatlığı yakalanmış olmaktadır.

Kirpiklerin doğal görünümünü kaybetmeden ve ekstra bakım uygulamalarına zaman harcamadan daha dolgun, uzun ve kıvrımlı görünmesini isteyenlerin merak ettiği Kirpik Lifting Nedir? Hacmini ve kıvrımını kaybeden kirpiklerin, keratin desteği ile daha dolgun, daha kıvrımlı ve daha uzun, günlerce rimel etkinde görünmesini sağlayan, kalıcı makyaj uygulamalarından biridir.

Kirpik lifting nasıl yapılır?

Kişinin talepleri doğrultusunda, kirpik uzunluğu için S-M-L kategorilerinden biri seçilmektedir. Bu kategoriler kirpiğin istenilen uzunluğa kavuşturulması için oluşturulmuştur.

Kirpik Lifting uygulamasından önce S-M yada L boyutlarından birine karar verildikten sonra, göz kapağının üzerine yerleştirilen pedlere kirpikler tek tek, birbirinden ayrıştırılarak yapıştırılmaktadır.

Bu işlem için özel olarak hazırlanan solüsyon ve maskeler sıra ile kirpiğe uygulanarak bekletilmektedir. İşlem sonunda pedler göz kapağından çıkarılmasıyla, kirpik doğal, hacimli ve kıvrımlı görünümüne kavuşmuş olmaktadır.

Kirpiklerin kıvrım oranını belirleyecek S-M-L kalıplarındaki pedlerin, kişinin talebi doğrultusunda seçilerek, kirpik dibine yerleştirilmesi ve bunun üzerine tek tek kirpik tellerinin cımbız yardımı ile ayrılıp, yapıştırıldıktan sonra ilk aşama solüsyonun sürülüp bekletilmesi ve daha sonra da keratin ile boyama uygulamalarının gerçekleştirilmesi ile Kirpik Lifting Nasıl Yapılır sorusu cevap bulmaktadır.

Kirpik lifting kalıcılığı ne kadar sürer?

Standart olarak bu kirpik lifting işlemi 2 ile 3 ay arasında kalıcılığı gözlemlenmiştir. Fakat belirli aralıklarla tekrarlandığı takdirde ilk günkü göz alıcılığını ve zarafetini korumaktadır.

Kalıcı makyaj kategorisine bir yenisi daha eklenerek, kadınların en çok rağbet gösterdiği bakımlardan biri haline gelen kirpik lifting, hem doğal görünümü hemde ekstra bir uygulamaya gerek kalmadan kirpiklerin daha dolgun ve kıvrımlı görünmesine imkan tanıyan işlemlerden biridir.

Hacmini ve sıkılığını kaybetmiş kirpiklerin, yeniden daha dolgun ve kıvrımlı hale gelmesini sağlayan, ekstra bakım ve işlemlerle gerek duymadan kirpiklerin her daim rimel etkisinde görünmesine olanak tanıyan lifting, uzman kontrolünde yapılması gereken bir işlemdir. Kirpik Lifting Kalıcılığı Ne Kadar Sürer? Kirpik yapısı ve kullanımına bağlı olarak 2 ile 3 ay arasında süren kalıcılık, dilenirse tekrar edilebilmektedir.

Kirpik Lifting Fiyatları 2022

Gözlerin güzelliğini ön plana çıkaran ve bakışları derinleştiren kirpikler, makyajın en önemli unsurlarından biridir. Dolgun, uzun ve kıvrımlı olması için rimelin desteğinden faydalanılsada günlük rutin olarak yapılması ve temizlenmesi gereken bu işlem hem zaman, hem bütçe, hemde kirpik sağlığı açısından kayıplara neden olmaktadır.

Yeni nesil kalıcı makyaj uygulamalarında oldukça revaçta olan, doğal görünümü bloke etmemesi ve özgün kirpiklerin daha dolgun ve kıvrımlı hale getirilmesi açısından kadınlar arasında çok talep gören kirpik lifting, ekstra bakım gerektirmeyen, kalıcılığı sayesinde hep bakımlı ve doğal görünmenize katkı sağlamaktadır.

Diğer kalıcı makyaj uygulamalarına nazaran küçük bütçe ile büyük etkiler yaratan kirpik lifting, ancak bu işin eğitimini almış uzman kişilerce yapılması gereken bir uygulamadır.

En avantajlı ve uygun Kirpik Lifting Fiyatları 2022 ile sektörde hem profesyonel hem de kaliteli hizmet veren merkezimiz, alanında uzman ve deneyimli makyözlerimizin elleriyle güzelliğinize dokunmaktadır. Hijyenik koşullarda, kişiye özel steril ekipmanlar ile gerçekleştirdiğimiz kirpik lifting çalışmalarımız sizi, özel kampanyalı Kirpik Lifting Fiyatları 2022 avantajları ile tanıştırmak için beklemektedir.

 


AKLINIZA TAKILAN BİR ŞEY Mİ VAR?

Kirpik Lifting işlemi 18 Yaşını doldurmuş, gözünde herhangi bir hastalık yada cildi problem olmayan, başka uygulama ile kirpikleri zarar görmemiş olan, bir rahatsızlık sonucu yada gördüğü bir tedavi ile kirpikleri dökülmemiş olan herkese uygulanabilir.

Kirpik Lifting işlemi tedbir amaçlı 18 yaşını doldurmuş herkese uygulanabilmektedir.

Gözünde yada göz kapağında cildi bir rahatsızlık bulunan (arpacık, kirpik dökülmesi), muayyen döneminde olan kişilere, gözlerinden alerjik reaksiyon yaşayan kişilere ve hamilelere kirpik lifting yapılmaması önerilmektedir.

Kirpik Lifting uygulaması yapıldığı andan itibaren göz ve kirpiğe herhangi bir cisim ile müdahale edilmemeli, ovuşturulmamalı, makyaj yapılmamalı, 1 gün su ile teması engellenmelidir. Kirpik liftingi için güzellik salonu tarafından profesyonel destek de alabilirsiniz.

Kirpik lifting uygulaması doğal yağlar ve vitaminler ile gerçekleştirilen bir işlem olduğu için hiçbir yan etkisi ve zararı yoktur.

Kirpik Lifting işleminden sonra ilk bir kaç gün süre içerisinde özellikle kalıcı rimel uygulamasından kaçınmak gerekmektedir. Bir haftadan sonra normal makyaj ve rimel kullanımına başlanabilmektedir. Temizleyici olarak da yağ bazlı temizleyiciler yerine su bazlı ürünler tercih edilmelidir.