Ümraniye Epilasyon

Tüm Vücut Epilasyon Fiyatları

Epilasyon işlemi, ciltte istenmeyen tüy ve kılların kalıcı olarak temizlenmesi işlemidir. Çeşitli yöntemler göz önüne alınarak yapılan epilasyon işlemi ile kalıcı sonuca ulaşmak mümkündür. Epilasyon vücudu pürüzsüz yaparken uzun süreli konfor sağlar, kişilerin ömür boyunca kıllarından kurtulmasını sağlar. Tüm vücut epilasyon fiyatları ise vücuda yapılan önemli bir yatırım olarak uygun fiyatlıdır. Ümraniye epilasyon hizmetleri istenmeyen tüylerin olduğu tüm bölgeleri hedef alır. Bacaklar, kollar, koltuk altları, sırt, göğüs, yüz ve bikini bölgesi gibi bölgeler epilasyona dahil olur.

Tüm Vücut Epilasyon Fiyatları İstanbul

Tüm vücut epilasyon fiyatları İstanbul bölgesinde sıklıkla araştırılmaktadır. Vücudun genelini kaplayan lazer epilasyon, tipik olarak vücudun istenmeyen tüylerle dolu tüm alanlarını içerir. Kişilerin özel ihtiyaçlarına bağlı şekilde farklı yerleri kapsayabilir. Örnek olarak yüz epilasyon, çene, üst dudak, yanak ve altındaki kıllar için yapılabilir. Bacak kısmı için ise üst bacak, alt bacak veya tüm bacağı kapsayabilir. Bu sebeple Tüm vücut lazer epilasyon fiyatları bilgisi alırken mutlaka hangi bölgelerin dahil olduğunu ve taleplerinizi belirtmeniz önemlidir.

İstanbul Tüm Vücut Epilasyon Tavsiye

İstanbul tüm vücut epilasyon tavsiye niteliğinde olan çok sınırlı güzellik salonu mevcuttur. Bu aşamada kaliteli hizmet sunan epilasyon hizmetlerinden yararlanmak oldukça önemlidir. Epilasyon uygulamasında hizmet almak isteyen kişilerin istekleri dinlenilerek uygulama konusunda detaylı bilgi verilmelidir. Uzmanlar tarafından kişilerin kıl rengi, cilt tipi incelenir ve kalıcı çözümler açısından son teknoloji cihazlar tercih edilir. Epilasyon işlemi aynı anda veya farklı zamanlarda tüm vücuda veya istenilen bölgelere farklı zamanlarda uygulanır. Epilasyon hakkında merak edilen bazı detaylar şu şekildedir:

 • Doğru cihaz tercihi ile ortalama olarak 8 ila 12 seansta tüm kıllardan kalıcı şekilde kurtulabilirsiniz.
 • Uygulanan seanslar alan büyüklüğüne göre ve cilt yapısına bağlı şekilde ortalama 1 saat civarında sürer. Bu durumda günlük hayatınız bölünmez ve ardından hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
 • Epilasyon hizmeti sonrasında tek seansta bile gözle görülür bir fark oluşabilir. Kişinin yapısına göre değişmekle birlikte ilk 3 seans sonrası kalıcı etkileri başlar.

Tüm Vücut Epilasyon Fiyatları Ümraniye

En iyi epilasyon sonuçlarını elde etmek için profesyonel bir hizmet almak gerekir. Epilasyon yöntemi, kıllardan kurtulmanın en pratik yöntemlerinden birisidir. Jilet, ağda veya tüy dökücü krem gibi yöntemlere göre kalıcı bir çözüm sağlar. Epilasyon, ileri teknoloji cihazlar ve güzellik uzmanları tarafından uygulandığı zaman herhangi bir zararı bulunmaz. Tüm vücut epilasyon fiyatları Ümraniye hizmetleri ise bu işten en iyi verim alacağınız şekilde paketler olarak hazırlanmıştır.

Profesyonel epilasyon hizmetlerinde güzellik uzmanları tarafından kişilerin cilt tipi, rengi incelenir ve profesyonel cihazlarla tedavi uygulanır. Doğru cihaz seçimi ile birlikte kıl köklerinden tamamen kurtulmak mümkündür.

Erkek Tüm Vücut Epilasyon

Epilasyona başvuran erkeklerin sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Bunun en büyük nedeni ise sağlık problemleri ve kıl batması olabiliyor. Aynı zamanda daha bakımlı olmak ve devamlı kıl almaktan kurtulmak önemli bir detaydır.  Erkek tüm vücut epilasyon hizmetleri ile vücutta kıl istenmeyen bölgeler için mükemmel bir hizmettir. Erkeklerde kadınlar gibi istenmeyen kılların olduğu tüm vücut bölgelerine epilasyon yaptırabilir.

Erkeklerde epilasyon uygulaması genel olarak göğüs, sakal üstü, ense, kaş arası, koltuk altı, boyun gibi bölgeler olabilmektedir. Bu bölgedeki kılları bitirmek ve şekillendirmek isteyen erkekler istedikleri bölgeler için lazer epilasyon yaptırmaktadır. Tüm vücut epilasyon erkek fiyat almak için hızlı bir şekilde ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tüm Vücut Epilasyon Fiyatları 2024

Yıllar içerisinde vücuttaki kıllardan kurtulmak için jilet ve ağda gibi geçici çözümler uygulanmaktadır. Ancak bu yöntemler kalıcı değildir. Günümüzde gelişen teknolojiyle beraber tüm vücut epilasyonun hem kadın hem de erkek estetiği açısından kalıcı bir çözüm haline gelmiştir. Epilasyon uygulaması ile birlikte kişiler istediği sonuca kısa sürede ulaşabilir. Bu aşamada birçok kişi epilasyon hizmetinin pahalı bir hizmet olduğunu düşünmektedir. Ancak kalıcı lazer epilasyon fiyatları tahmin edildiği gibi maliyetli yöntem değildir. Aksine epilasyon uygulamaları, diğer güzellik uygulamalarına göre daha uygun fiyatlıdır.

❃ Epilasyon Kampanyaları ❃

Epilasyon

12000TL
 • 12 Seans 12 Kontrol
 • Tüm vücut buz epilasyon
 • Detaylar İçin Tıklayın

  Hizmetin detaylarını incelebilirsiniz.

  İNCELEYİN

  Epilasyon

  8000TL
 • 10 Seans 10 Kontrol
 • Tüm vücut buz epilasyon
 • Detaylar İçin Tıklayın

  Hizmetin detaylarını incelebilirsiniz.

  İNCELEYİN

  Tüm vücut lazer epilasyon, vücudun birçok yerindeki istenmeyen tüylerden kurtulmanın kalıcı ve başarılı bir yöntemidir. Yaygın olarak uygulanan bölgeler arasında bacak, kol, yüz, göğüs, koltuk altları, bikini bölgesi ve sırt kısmı vardır. Tüm vücut lazer epilasyon için iyi bir aday olduğunuzdan emin olmak ve süreç hakkında bilgi edinmek için bize ulaşabilirsiniz.

  Cilt tipi, kıl rengi, tüy kalınlığı ve uygulama yapılan bölgeye göre epilasyon işlemi tamamlanmaktadır. Tüm vücut lazer epilasyon, kıl köklerinin dinlenebilmesi ve yeni kılların tekrar oluşması için zaman vermek amacıyla dört ile altı hafta arayla yapılabilir. Her seanstan sonrasında yapılan bölgelerde daha az kıl çıktığını göreceksiniz.

  Genellikle tedavinin tamamlanabilmesi için gereken süre, kıl yapısı ve cilt gibi faktörlere göre değişir. Ortalama olarak 6 ila 12 seans uygulama yapılır. Ancak duruma göre daha az veya daha uzun sürede tamamlanabilir.