Erkeke lazer epilasyon fiyatları . en iyi erkek epilasyon merkezi

Ümraniye Erkek Epilasyon

Ümraniye Erkek Epilasyon için tercihiniz Leman Demir Güzellik! Yaşadığımız devrin en önemli gereksinimi haline gelen epilasyon, kadınların hayatını kolaylaştırdığı gibi erkekler içinde oldukça önemli bir ihtiyaç haline gelmiştir. Kişisel bakım olarak artık özellikle erkeklerin de daha fazla vakit ayırdığı bir dönemdeyiz. Geçmişten günümüze giderek daha fazla yaygınlaşan epilasyon istenmeyen tüylerin yok edilmesinde artık erkekler için de ilk akla gelen yöntemin ta kendisidir.

Deri altındaki kıl kökünün yok edilmesi ve yeni kök oluşumunun tekrarlamaması için epilasyon ile belirli dalga boylarında ışın atışları yapılır bu şekilde tam olarak kıl kökleri hedeflenir. Milimetrik hesapların bile önemli hale geldiği bu yöntemde direkt kıl kökleri yok edilmekte olup böylece ilerde oluşabilecek yeni oluşumların kesin olarak önüne geçilir. Erkek Tüm Vücut Epilasyon Zamanın en kıymetli ve dolu dolu yaşandığı bu dönemlerde günlük rutinin aksamaması oldukça önemli hale gelmiştir.

Bunun için erkek tüm vücut epilasyon ile vücudunuzun tümünde bulunan istenmeyen tüylerden aynı anda ve zamanınızı harcamadan kurtulabilirsiniz. Bu şekilde hem zamandan tasarruf hem de sizin hayatınızı olumsuz etkileyen kıl köklerinden eş zamanda kurtulmuş olursunuz. Tüm vücut epilasyon içinde; Üst ve alt kol, koltuk altı genital bölgenin yanında alt ve üst bacak da yer almaktadır.

Çeşitli kampanyalarla beraber tüm vücut epilasyon, hem uygun fiyatlarla cebinizi yormaz hem de zaman kaybı olmadan günlük yaşantınıza devam edebilirsiniz. Sakal Epilasyon Kadınlara nazaran daha sert kıl yapısına sahip olan erkeklerde yüzün çeşitli bölgelerinde çıkan istenmeyen tüyler oldukça can sıkıcı hale gelmektedir. Bunlardan biri de koyu ve sert yapısıyla öne çıkan sakallar diyebiliriz.

Sakal erkek epilasyon ile artık ağrısız operasyonlar mümkün. Kıl köklerini birkaç seansta yok eden bu yöntem ile kusursuz, parlak bir görünüm elde etmek oldukça kolay hale gelmiştir. Vücudumuzda en çok öne çıkan yer haliyle yüz hatlarıdır, bu nedenle sakal epilasyon ile uzman ellerde lekesiz, tüysüz, şekilli, düzgün herhangi bir iz bırakmadan kusursuz bir cilt elde edilmektedir.

Kaş Epilasyon Eskiden beri kadınlarda sıklıkla uygulanan kaş epilasyonu günümüzde erkekler için de oldukça sık kullanılan bir yöntem haline gelmiştir. Alın, göz çevresi ve kaş çevresi olmak üzere vücudun en hassas yerlerini kapsayan bu bölgede özenli ve birkaç seanstan sonra istenilen şekilli, düzgün kaşlara kısa zamanda sahip olunmaktadır.

Kaş yapısında istenmeyen kıl köklerini yok ederek gün içinde etkili ifadeler ve estetik bir görünüm elde etmek artık mümkündür. Ense Epilasyonu Kişiden kişiye değişmekle birlikte sırt yapısının tüylerle kaplı olması ya da saçların enseye kadar ulaşması neticesinde ense epilasyonuna da oldukça fazla ihtiyaç duyulmaktadır.

Çok kısa sürede etkili sonuçlar elde edilen ense epilasyonunda cilt renginin koyuluğuna, kıl köklerinin kalınlığına ve tüylerin sertliğine göre seans sürelerinde değişiklikler olabilmektedir. Erkek Yüz Epilasyon Erkeklerin de günümüzde kadınlar kadar yüz bakımlarına oldukça önem verdiği gözlenmektedir. Kişinin vücut tipine bağlı olabileceği gibi aynı zamanda hormon seviyelerindeki değişiklikler de istenmeyen tüylerin sayısını artırabilmektedir.

Bu noktada yüz epilasyonu ile geniş kapsamlı bir operasyon başlatılabilir. Boyun, yanak, kaş, kulak ve bıyık gibi bölgeleri kapsayan yüz epilasyonunda son derece teknik bir ekiple kaliteli cihazlarla yüzde oluşabilecek hasarlar önlenmekte ve size baktığınızda huzur duyacağınız bir görünüm sağlamaktadır.

Bacak Epilasyon Erkeklerde kadınlara oranla genetik faktörlerin farklılığı nedeniyle bacak kılları daha fazladır. Artık daha fazla kişisel bakımla ilgilenen erkekler; pürüzsüz bacaklara sahip olmak istemektedir. Bacak erkek epilasyon uygulaması tamamen kıl köklerinin yok edildiği diz altı bacak epilasyonu ile seyrek ve açık renkli olarak da bilinen diz üstü epilasyonu olarak ayrılabilmektedir.

Erkek bacak epilasyonunda kıl köklerine uygulanan seans sayısı daha az ve kısa sürmektedir. Pürüzsüz bir görünümün yanında sağlık açısından kıl batmasına karşı oldukça başarılı sonuçlar elde edilmiştir. Koltuk Altı Epilasyon Sıcaklıkların giderek artmasıyla bizlere daha fazla koltuk altı terlemelerine yol açan istenmeyen tüylerin koltuk altı epilasyonu ile yüzde yüz oranında kaybolduğu görülür.

Hiçbir sağlık problemine yol açmayan bu uygulama tam tersi epilasyonu için en uygun bölge olduğu bilinir. Kullanılan aletlerin kalitesinin yanı sıra cilt tipinin, kıl köklerinin yapısı da dikkate alınarak istenmeyen tüylere kesin bir çözüm oluşturulur. Sırt Epilasyon Erkek vücut tipinde sırt oldukça kıl barındırabilen bir bölgedir ve bu bölgedeki kılların kökleri daha inatçı olabilir. Bu yönden bakıldığında diğer bölgelere nazaran daha acılı bir işlem süreci gerektiğini düşünebilirsiniz.

Lakin yeni teknoloji epilasyon aletleri kendinden soğutma sistemli oldukları için acı hissini oldukça aza indirgenebilir ve 5-8 seans sonrası çok daha pürüzsüz bir sırta sahip olabilirsiniz. Ayrıca sırt bölgesi geniş bir alana sahip olduğu için işlemin uzun süreceği düşünülse de uygulama birkaç dakikada tamamlana bilmektedir. Göğüs Epilasyon, erkekler arasında oldukça rağbet gören bir bölgedir.

Erkeklerde, diğer tüm bölgelerdeki kıllar gibi göğüste bulunan kıllar da oldukça kalın, köklü ve siyahtırlar. Fakat yeni nesil epilasyon aletleri sayesinde bu zorlu görünen kıl köklerinde de sonuç alınabilir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta doğru cihaz tipini bulabilmektir. Özel Bölge Epilasyon erkekler için de istenmeyen tüylerden kurtulmak için tercih edilen bir bölge olmakla birlikte bireyin cilt ve kıl tipine göre en doğru cihazlar kullanılarak işlem yapılır. Bu bölgeye yapılacak erkek epilasyonun başlıca nedenleri arasında bölgenin temizliği ve hijyen vardır.

Özel bölge için çoğunlukla tıraşlama yöntemini tercih eden erkekler, bu işlemi hem sık sık uygulamak zorunda kalır hem de kıl batmasına neden olabilmektedir. Bu sebeple epilasyon tüm bunların kalıcı çözümüdür. Tüm vücut epilasyon erkek fiyat lstemiz için bizi arayabilirsiniz.

Erkek Tüm Vücut Epilasyon

Erkek Tüm Vücut Epilasyon'un doğru adresindesiniz! Erkek Tüm Vücut Epilasyon herhangi bir sporcunun bakım zamanından tasarruf etmesini sağlar. Bir yarıştan veya yarışmadan önce vücutlarını tıraş etmeye ve hazırlamaya gerek yoktur ve soyunma odasında veya havuzda herhangi bir kesik ve çentik enfeksiyon riskini ortadan kaldırır.

Eskiden epilasyon kesinlikle kadınlara özgü bir şeydi. Bir vücut geliştirmeci, bisikletçi, yüzücü veya egzotik erkek dansçı değilseniz, vücut kıllarınıza dokunulmamış olma ihtimali yüksektir. Artık öyle değil. Uzmanlar, giderek daha fazla erkeğin, pürüzsüz vücut derisi de dahil olmak üzere, kadınlarla aynı bakım haklarını tercih ettiğini bildiriyor.

Ne Kadar Sürer : Tedavi başına yaklaşık 30 dakika, sekiz tedaviye kadar ihtiyaç duyulur.

Kalıcı Sonuç : Yaklaşık dört ila altı hafta.

Başta buz olmak üzere tüm epilasyon çeşitlerinde acı oldukça azdır. Gelişen teknoloji sayesinde erkek tüm vücut epilasyon uygulaması tüm cilt tipleri için konforlu ve acısız olmasıyla öne çıkmaya başlamıştır. İşlem anında çeşitli soğutma yöntemleri kullanılarak yanma, kaşıntı hisleri en aza indirgenmektedir

Epilasyonun kalıcı hiçbir yan etkiye sebep olmadığı ispatlanmış olsa da bu durum yüzde yüz garanti edilemez. İşlem öncesi ve işlem sonrası yapılması gereken kurallar dikkate alınıp uygulandığı sürece hiçbir zarara yol açmayacaktır.

Erkek tüm vücut epilasyon işlemi için kaç seans alınması gerektiği kişinin yaşına, cilt ve kıl tipine, hormonal dengesine bağlı olmakla birlikte genelde 5 ila 8 seans arası sürebilmektedir. Lakin azalma ilk seanstan itibaren gözle görülmeye başlayacağı için tatmin edici olacaktır.

Yüz, vücudumuzdaki en hassas bölgelerden biri olmasının yanı sıra diğer insanların gözüne çarpan ilk yer olmasıyla da önemlidir. Yüze uygulanacak epilasyon, güvenilir uzman kişiler tarafından doğru dalga boyları ve çeşitleri tercih edildiği takdirde iz yapmayacaktır.