Ümraniye Kaş Laminasyonu , Kaş Laminasyonu Fiyatları

Kaş Laminasyonu 

Kaş Laminasyonu işlemi aslında nedir? Kaş, yüze şeklini veren en önemli unsurlardan biridir. Genetik olarak düşük, seyrek ya da eşit olan kaşlar için uygulanan kaş laminasyonu, günümüz estetik dünyasının vazgeçilmez işlemlerinden biri haline gelmiş bulunmakta. Daha dinamik ve genç bir görünüm arayan bireyler için ilgi odağı olan kaş laminasyonu, kaşlarınızı yukarıya sabitleyerek kaş şeklinizin bozulmasına engel olmaktadır.

Yüzün haritası olarak nitelendirilen kaşlar, yüz tipine göre değişen farklı görünümlere sahip olsada, metabolik ve çevresel etmenlerden dolayı dökülme, incelme yada orantısız büyümeler gösterebilmektedir.

Kaş Laminasyonu ile daha doğal ve dinamik bir görünüme kavuşan kaşlar, düşük ve cılız görünümden sıyrılarak daha estetik ve çekici bir hale dönüşmektedir. Profesyonel kaş tarama ve doldurma olarak nitelenebilecek bu işlem, kaşların kılların çıkış yönüne doğru taranıp, köklerini besleyecek vitamin takviyeleri yapılarak, özel şampuan ve solüsyonlarla sabitlenmesi ile gerçekleştirilen bir işlemdir. 4 ile 8 hafta kalıcılığı süren, yüzün doğal görünümünü etkilemeden, daha naturel ve simetrik görünen kaşlar, son dönemlerde bayanların en çok rağbet gösterdiği bakımlar arasında yer almaktadır.

Kaş Laminasyonu Nedir?

Kaş laminasyonu, kaşların uzun süre şekilli durabilmesi için kıl köklerine vitamin ya da protein takviyesi yapılarak uygulanan ve hacimli, gür ve eşit bir görünüm sağlanmasına yarayan bir işlemdir. Bu sayede kaşların simetrik, taranmış bir görünüme sahip olmasının yanı sıra kaşlar yukarı sabitlenir ve yüz çehresinin genç görünmesine olanak sağlar.

Yüzün güzelliğini ortaya çıkaran en önemli bölgelerden biri olan kaşların bu nedenle simetrik ve bakımlı görünmesi şarttır. Her kişinin kendine özgü bir kaş yapısı ve tipi vardır fakat ne yazık ki zamanla yanlış almaya bağlı simetri bozuklukları, dökülme, seyrelme, düşme ve incelme görülebilmektedir. Kaş laminasyonu uygulamaları ile sorun olmaktan çıkan bu tür etkenler, kaşları daha naturel ve dolgun gösterdiği gibi kişinin daha genç görünmesine de katkı sağlamaktadır. Peki Kaş Laminasyonu Nedir? Kaşların doğal yapısını koruyarak, kılların yukarı doğru taranıp, şekil verildikten sonra, köklerine verilen vitamin takviyeleri ile daha dolgun ve gür görünmesi amaçlanan kaşların daha sonrasında simetrik olarak bozuk olan bölgelerin doldurulması ve boyanması işlemi ile yapılan kalıcı makyaj uygulamalarına denilmektedir.

Alanında deneyimli uzmanlarımızın nezaretinde, yüz tipinize en uygun ve natural görünen kaşları sizin için tasarlıyor, hijyenik koşullarda, ağrısız ve acısız gerçekleştiriyoruz.

Kaş Laminasyonu Nasıl Yapılır?

Kaş Laminasyonu işlemi yapılacak kişinin kaşları öncelikle kaş şampuanı kullanılarak kirden ve makyaj kalıntısından arındırılır. Sonra primer yardımıyla kaş ve deri, barındırdıkları yağdan arındırılır ve laminasyon için temel oluşturulur. Kaşlar istenilen görünüm doğrultusunda özel yapıştırıcı kullanılarak sabitlenir ve beklenir. Eğer kaş boyama işlemi de yapılacaksa belirlenen şekle göre kaşlar boyanır. Son olarak kaş botoks işlemi yapılır ve ardından kaş alımı yapılarak işlem tamamlanır.

Kaşlarının gür ve doğal yapısını kaybetmeden daha estetik ve simetrik görünmesini isteyenlerin merak konusu olan Kaş Laminasyonu Nasıl Yapılır? bir uzman eşliğinde, hijyenik koşullarda yapılması gereken uygulamadır. Kaşların temizlenip, kılların çıkış yönü esas alınarak taranması ve yukarı doğru yapıştırılması ile yapılan bu işlemde esas olan kıl köklerine yapılan botoks işlemidir. Bu sayede daha gergin ve kalkık kaşlar, daha genç ve doğal görünüm elde edilmektedir

Kaş Laminasyonu Kalıcılığı Ne Kadar Sürer?

Kaş laminasyonunun kalıcılığı yaklaşık olarak 6 ila 8 haftadır. Bu süre zarfında kaşlarınız sabit duracak ve istediğiniz dolgun görünüme kavuşmuş olacaksınız.

Laminasyon öncesi kaş pudralama işlemi hakkında bilgi almak için kaş pudralama nedir sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Her kaşın kendine has bir yapısı ve özelliği vardır. Kalıcı makyaj kategorisinde yer alsa da kaş laminasyonun da bir kalıcılık süresi vardır. Peki Kaş Laminasyonu Kalıcılığı Ne Kadar Sürer?

Kullanıma ve kıl tipine bağlı olarak 6 ile 8 hafta aralığında değişkenlik göstermektedir.

Kaş Laminasyonu Fiyatları 2022

Kalıcı makyaj uygulamaları kategorisinde yer alan kaş laminasyonu, bu işin eğitimini almış, deneyimli kişilerce yapılması gereken bir işlemdir. Merkezimizde ruhsatlı olarak gerçekleştiridiğimiz kalıcı makyaj çalışmalarımız, kaş laminasyonunu da kapsamakta, donanımlı alt yapımız ve profesyonel hizmet kapasitemiz ile en uygun Kaş Laminasyonu Fiyatları 2022 tarifemiz sizleri beklemektedir.

Daha gür, daha naturel ve daha çekici kaşlara sahip olmanın en ekonomik yolu merkezimizden geçmekte. Hijyenik koşullarda, kişiye ve kaş tipine en uygun yöntem ve çalışmalar ile istenilen görünüme kavuşturduğumuz kaşlarınızı, ekstra bakım gerektirmeden aylarca kullanmak bu sayede mümkün.Kaş Laminasyonu Fiyatları 2022 kampanya ve tarifelerimiz hakkında bilgi almak için iletişime geçebilir, profesyonel kaş laminasyonunu uygun fiyata yaptırabilirsiniz.


AKLINIZA TAKILAN BİR ŞEY Mİ VAR?

Kaş laminasyonu işlemi, yaşa bağlı ya da genetik olarak kaşı düşük, seyrek duran kişilere, kaş tüyleri sert olan ve şekil almayan kişilere veya kıvrık kaş tüylerine sahip kişilere uygulanmaktadır. Ayrıca kaş şeklinden, renginden memnun olmayan kişilere de bu işlem yapılabilmektedir. Tüm bunlar sayesinde hayalinizdeki kaş şekline ve dolayısıyla da dinamik ve anlamlı yüz çehresine sahip olabilirsiniz. Kaş laminasyonu yanısıra kaş epilasyon ile kaş inceltme işlemi de uygulanabilmektedir.

Kaş laminasyonu için herhangi bir yaş sınırlaması yoktur.

Kaş laminasyonunun; göz ve kaş bölgesi aşırı hassas olan bireylere, regl dönemindeki kadınlara, hamilelere uygulanması sakıncalı olabilir. Lakin bu gibi durumlarda işlem görecek kişinin onayıyla uygulama yapılabilmektedir.

Kaş laminasyonu işleminin uygulandığı gün su ile temasından kaçınılmalıdır. Ayrıca ilk hafta maske, peeling gibi uygulamalar yapılmamalı, yağ bazlı temizleyiciler kullanılmamalıdır. Son olarak ise yaklaşık bir hafta boyunca güneşle temasından kaçınmak da fayda vardır.

Kaş laminasyonunun bilinen bir yan etkisi yoktur. Fakat sürülen solüsyon nadiren de olsa hassas cilde sahip işlem gören kişide alerjiye neden olabilmektedir. Bu noktada kaş laminasyonu uzmanından yardım almak oldukça önemlidir.

Halk arasında yapay bir görünüme sebep olduğu söylenen kaş laminasyonu, aksine doğallığı benimser. Taranmış, gür ve sabit kaş görüntüsünü hedefleyen bu işlem, kaşların en doğal haliyle görünmesi için özenle yapılmaktadır.