Erkek Kaş Tasarımı

Kaş tasarımları eskiden daha çok kadınların tercih ettiği bir yöntem olsa da günümüzde artık erkeklerin de oldukça tercih ettiği bir uygulama olmuştur. Erkek kaş tasarımı kaşlarınızı düzeltmenin yanı sıra ifadenize de keskinlik kazandırmaktadır. Erkek kaş tasarımı dökülen ya da seyrek görüntüsünden dolayı kaşlardan memnun olunmayan durumlarda başvurulan bir yöntemdir. Erkek kaş tasarımı yapılmadan önce uygulama yapılacak kişinin yüz tipine ve kişinin isteklerine göre kaş tasarlanır, tasarlama işleminden sonra doğal kök boyalar micro iğneler yardımı ile cilt altına enjekte edilir. Microblading bir kaş tasarlama yöntemidir. Microblading uygulaması ile kaşlara daha gür bir görünüm verilmektedir. Microblanding uygulamasına başlanmadan önce kişinin yüz tipine göre kaş tasarımı yapılmaktadır, sonra mikro-pigment uygulaması ile renk pigmentleri micro iğneler ile deri altına kıl tekniği şeklinde enjekte edilmektedir. Uygulamadan sonra 7 ila 10 gün arası kaşa bakım uygulanmalıdır.

Başka bir erkek kaş tasarım uygulaması olarak kaş pudralama işlemini de tercih edebilirsiniz. Kaş pudralama seyrekleşen kaşlarda kaşın boş ve seyrek kısımlarının doldurulması ile yapılan bir işlemdir. Kaş pudralama işleminde de diğer işlemlerdeki gibi kişinin yüz tipine uygun kaş tasarlanmakta ve kişiye özel micro iğneler ile cilt tipine ve kaş rengine uygun özel boyalar deri altına enjekte edilmektedir. Kaş pudralama işleminden 30 dakika sonra kaş su ile nemlendirilmiş bir pamuk yardımı ile nazikçe silinir ve bu işlem kaşlardaki boya çıkıncaya kadar tekrarlanır, bakım yaparken alkol içermeyen bir nemlendirici krem kullanılır. 

Erkek kaş tasarımı yaptırırken işinin ehli kişileri tercih etmeniz hem uygulamanın kalitesini hem de cildinizi korunmanızı sağlayacaktır. Erkek kaş tasarımları kalıcı olmaları sebebi ile kullanıcılara kolaylık sunmaktadır. Leman Demir Ümraniye kalıcı makyaj ve güzellik salonu olarak birçok bakım uygulaması hizmeti sunmaktayız. Cilt bakımı, gıdı toparlama, kaş laminasyon, kalıcı makyaj, kirpik lifting, bölgesel zayıflama ve epilasyon gibi birçok uygulamamız bulunmaktadır. Kalıcı makyaj fiyat ya da diğer uygulamalarımızın fiyatlarını öğrenmek isterseniz sitemizde yer alan iletişim kısmından bizlere ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.