Epilasyon Fiyatları

Kadın ve erkek epilasyon fiyatları her bütçeye hitap eder. Bu uygulamanın fiyatının düşük olması ise kesinlikle epilasyon yöntemini etkilemez. Bu doğrultuda hizmetlerin tamamen ekonomik bir bütçe ile sunulur. Çünkü epilasyon fiyatları ve kampanyalarının bu kadar uygun olması, tüm müşterilerin mutlu olması için hazırlanmıştır. Bu sebeple en ekonomik epilasyon fiyatlarından yararlanabilir ve vücudunuz için avantajlı bir yatırım yapabilirsiniz. İstenmeyen tüylerden kalıcı şekilde kurtulmak, hizmet kalitesi ile doğru orantılıdır. Fiyat performans değerlendirmesinden sonra uzmanların tecrübesi, kullanılan cihazlar ve diğer tüm detaylara dikkat ederek hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Epilasyon Fiyatları Erkek

Epilasyon fiyatları erkek ve kadınlar için vücut yapılarına uygun şekilde belirlenir. Epilasyon seans aralıkları ise genellikle kişilerin tüylenme sıklığı ile alakalı bir konudur. Örnek olarak ortalama yüz bölgesi için 1 ay aralık verilebilir. Diğer bölgelerde ise epilasyon işlemi sonrasında 2 hafta ve daha sonrasında 45 gün gibi aralıklar verilebilir. Bu süreç ile tüylerin tam olarak bitiş vakti kişilerin tüy yapısına göre değişebilir. Aynı zamanda erkek ve kadınlarda bu süreç tamamen farklı olabilmektedir.

Erkekler sahip oldukları kalın kıl kökleri sayesinde epilasyona daha fazla yatkındır. Böylece epilasyondan daha başarılı sonuçlar elde ederek ayrılmaları mümkündür. Bu süreçte bilinmesi gereken detaylardan birisi, kıl üretimini sağlayan hormonlara sahip olmaları ve bu sebeple normalden fazla epilasyon ışını almaları gerektiğidir. Erkekler için bu durum ağrılı ve sıkıntılı bir süreç olarak görünse de genel itibariyle acı eşiğine göre herhangi bir soruna yol açmayacaktır.

Epilasyon Nasıl Yapılmaktadır?

Epilasyon işlemi bir el aleti yardımıyla cilde uygulanır. Cilde uygulanan ışınlar ise kıl köküne direkt etki eder. Kıl köküne iletilen enerji, kıl kökünü yakar ve tahrip eder. Bu işlem acılı değildir ve işlemden sonrasında herhangi bir acı hissetmek söz konusu değildir. Ancak epilasyon işleminin başarılı olabilmesi için mutlaka epilasyon uzmanlarından hizmet almak gerekir. Epilasyon işlemi, ortalama 6 ila 12 seans arasında bölgeden bölgeye değişmek üzere uygulanabilir. Böylece başarılı bir sonuca ulaşmak mümkündür.

Web sitemizden ve bizimle yapacağınız görüşmelerle epilasyon kampanyalarımız konusunda bilgi alabilirsiniz. Hangi yöntemleri kullandığımız, kampanyalarımız ve akla gelen her türlü soru için alanında deneyimli çalışanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Alacağınız cevaplar ışığında isterseniz ön görüşme yapmak adına randevu oluşturabilirsiniz.

Epilasyon fırsatları güncel olarak 1 ay süre ile geçerlidir. Bu sebeple fırsatlardan hızlı bir şekilde yararlanmak ve daha detaylı bilgi almak için merkezimize gelebilir veya web sitemizde bulunan numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Tüm vücut epilasyon fiyatları konusunda web sitemize göz atabilirsiniz. Ancak bölgesel epilasyon işlemleri için bizimle iletişime geçmeniz, detaylı bilgi alabilmeniz açısından önerilir.