Buz Epilasyon

Buz epilasyon uygulamalarının içerisinde en acısız, en hızlı ve en son teknolojisidir. Farklı dalga boylarına sahip olması ile birlikte kıl kökündeki farklı yapıları hedef alır ve istenmeyen tüyler için kesin çözümdür. Buz epilasyon her bölgeye uygulanabilir. Geniş yüzeyleri hedef alırken her bir atışta çok daha fazla sayıda kıl köküne ulaşır. Bu nedenle diğer epilasyon yöntemlerine göre daha kısa sürede bitiş sağlanır.

Yüksek etki gücü sayesinde diğer epilasyon çeşitlerine oranlar seans sayısı daha azdır. Ortalama 6 seans ile birlikte (kişinin hormon ve kalıtsal durumuna göre değişiklik göstermektedir.) istenmeyen tüylerden kurtulunur. Buz epilasyonda sık sık yapılar atışlar sayesinde uygulama kıl köklerini ısıtır ve yakar, sadece kıl köküne odaklıdır ve size hiçbir şekilde zarar vermez. Bu ısıtma sırasında verilen yüksek soğutma sayesinde ağrıyı ve acıyı en düşük seviyeye indirir.

Estetik açıdan hem kadınlar hem de erkekler istenmeyen tüylerden rahatsız olmaktadır. Özgüveni ve yaşam kalitesini düşüren bu görüntüden kurtulmak imkansız değil. Özellikle bıyık ve sakal uzaması gibi birçok sorunla karşılaşan kadınlar için buz epilasyonu oldukça uygundur. Buz epilasyon ciltteki en açık ve en güçsüz tüylerde bile yüksek başarı oranı elde eder. Ayrıca buz epilasyon işleminde acı minimumdur ve uygulama konforludur. Profesyonel hizmet ila buz epilasyon hizmeti alındığından yaşam kalitenizin yükseldiğini fark edeceksiniz.

İstenmeyen tüylerle periyodik olarak uğraşmak ve acı çekmek artık tarih oluyor. Buz Epilasyon yöntemimiz ile vücudun rahatsızlık duyulan tüm bölgelerindeki tüyleri kalıcı olarak yok ediyor, geriye pürüzsüz ve hijyenik bir cilt bırakıyoruz. Yüz, kol, bacak, koltuk altı, bikini bölgesi, sırt ve gögüsteki tüyleri, son teknoloji buz lazer cihazımızla, köklerini kurutuyor, kalıcı olarak yok edilmesini sağlıyoruz. Özel epilasyon odalarımızda, kişiye özel uygulamalar ile uzman gözetiminde gerçekleştirdiğimiz epilasyon çalışmalarımız, haftalık ve aylık seanslar şeklinde, çözüme ulaşıncaya dek devam etmektedir. Maksimum 12 haftada istenen sonuca ulaşma garantisi verdiğimiz çalışmalarımız, sizin belirleyeceğiniz takvim ve seans aralığında gerçekleşmektedir.

Kadın yada herkesin herkesin tercih edebileceği buz epilasyon, güvenli, zahmetsiz ve acısız bir işlemdir. Temizlenmiş cilt yüzeyine, kıl köklerine gelecek biçimde lazer ışınları gönderilmesi ile yapılan uygulama, herhangi bir ağrı ve acıya sebep olmadığı gibi, zahmetsiz ve kolay bir işlemdir.

 

Buz Epilasyon Nasıl Yapılır?

Buz Epilasyon Nasıl Uygulanır? Kişiye özel kullanılan buz başlık cilt yüzeyine temas halindedir ve ütü yapar gibi seri hareketler ile uygulama bölgesinde hızlıca gezdirilir. Kıl kökleri bu sayede kademeli olarak dalgaları ile yakılır ve soğutma sistemi sayesinde ciltte acı hissedilmez. Buz epilasyon;

  • Tüm bacak
  • Tüm kol
  • Sırt
  • Koltuk altı
  • Göğüs
  • Karın – Göbek
  • Bikini bölgesi
  • Genital bölge
  • Yüz

bölgelere uygulanabilir.

Vücudun herhangi bir bölgesinde varlığından rahatsızlık duyulan tüy ve kılların son teknoloji cihazlar ile köklerinin kurutularak yok edilmesi işlemine epilasyon denilmektedir. Yeni nesil Buz epilasyon yöntemi ile daha pratik ve etkili hale gelen epilasyon işlemi, daha kısa sürede etkili sonuçlar ortaya koymaktadır.  Peki, Buz Epilasyon Nasıl Yapılır? Tüylerin olduğu bölge hedef alınarak, buz epilasyon cihazı vasıtası ile kıl köklerine gönderilen lazer ışını zamanla köklerin zayıflayarak tüylerin kalıcı olarak dökülmesine neden olmaktadır. Periyodik olarak, uzman tarafından yapılması gereken bu işlem, ciltte herhangi bir tahribata yada acıya sebebiyet vermemektedir. Bu nedenle oldukça güvenli ve yan etkisiz olan bu uygulamadan kadın yada erkek herkes faydalanabilmektedir.

Buz Epilasyon Fiyat

Buz epilasyon uygulamasının profesyonel ve deneyimli kişiler tarafından hijyenik ortamlarda yapılması önemlidir. Müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmet ve erkek epilasyon uygun fiyat politikası ile hizmet vermekteyiz.Fiyatlar uygulanacak olan bölgeye ve sean sayısına göre değişiklik gösterir. Epilasyon uygulamalarında en uygun fiyatlar için bizimle iletişime geçiniz.

Buz Epilasyon Fiyat uygulanacak bölgeler ve seans sıklığına göre değişkenlik göstermektedir. Size özel kampanyalı fiyat avantajlarımızdan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Buz Epilasyon ile Normal Epilasyon Arasındaki Fark Nedir?

Her geçen gün gelişen teknoloji, epilasyon cihazlarında da yenilik ve değişimlerle kendini göstermektedir.

İstenmeyen tüylerin, ağrısız ve acısız, kalıcı olarak yok edilmesi amaçlı tercih edilen epilasyon uygulamaları, yeni nesil buz lazer sistemi ile farklı bir boyuta taşınmıştır. Lazer ışınlarının uygulama esnasında ortaya çıkaracağı ısı ve yanmaları ortadan kaldırma amaçlı geliştirilmiş buz lazer, aynı zamanda uygulama yapılan bölgenin daha rahat çalışılmasına da imkan tanımaktadır. Buz Epilasyon ile Normal Epilasyon Arasındaki Fark Nedir? diye sorulacak olunursa, buz lazer daha geniş bölgeyi hedef alarak, geniş dalga boyu yaymakta ve buda aynı anda pek çok kıl köküne hükmederek, daha hızlı ve etkili kurutma olanağı sağlamaktadır.

Buz epilasyon sistemindeki soğuk hazne sayesinde yüzeyde meydana gelebilecek lazer yanıklarını engellediği gibi, cilt yüzeyini de koruma performansına sahiptir.

Merkezimizde son teknoloji buz lazer cihazları ve uzman personellerimizin desteği ile profesyonel epilasyon hizmeti veriyor, güzelliğinize güzellik katmak için sizleri salonumuza bekliyoruz.