Kaş Epilasyonu

Kaş Epilasyon

Kaş epilasyon kaşının şeklinden memnun olmayan kaşında değişiklikler yapmak isteyen kişiler tarafından çokça tercih edilen kalıcı ve kolay bir yöntemdir. Kaş epilasyon bitişik kaşı düzeltme, kalın kaşı seyreltme ve kaşların düzenlenmesi gibi birçok işlemde kullanılabilmektedir. Kaş epilasyonu kişileri ağda ve cımbızla uğraşma zahmetinden kurtaran bir uygulamadır. Kaş epilasyonu erkek ya da kadın fark etmeksizin birçok kişinin tercih ettiği bir yöntemdir. Kaş epilasyonu ile birkaç seanstan sonra istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak mümkün olmaktadır.

Kaş epilasyon işlemi sırasında buz başlık başta olmak üzere kullanılan tüm epilasyon türlerinde acı oldukça azdır ve işlem yapılırken uygulanan soğutma yöntemleri ile kaşıntı ve yanma hislerini en aza indirgenmektedir. Kaş epilasyonun vücuda herhangi bir zararı olmadığı ispatlanmıştır yine de işlem öncesinde ve işlem sonrasında yapılması gereken bakımların yapılması önemlidir. Kaş epilasyon kişilerin değişen kıl ve cilt tipine göre değişiklik gösterse de ortalama 5 ila 8 seans arası sürmektedir.

Lazer epilasyon uygulaması işinin ehli kişiler tarafından yapılmalıdır. Lazer epilasyon uygulaması her yaşa ve cilt tipine uygun olsa da kesin ve net sonuç alabilmek için kişinin kıl köklerinin gelişimini tamamlamış olması gerekmektedir bu nedenle uygulama 16 yaşından büyükler için daha uygundur. Lazer epilasyon uygulamasından sonra lazer uygulanan bölgenin güneş ışınlarından korunması gerekmektedir. Leman Demir Ümraniye kalıcı makyaj ve güzellik salonu olarak sizlere kaş epilasyonunun yanı sıra kalıcı makyaj, gıdı toparlama, cilt bakımı, bölgesel zayıflama, kirpik lifting ve kaş laminasyon gibi birçok farklı bakım işlemi de sunmaktayız.

Kalıcı makyaj fiyat öğrenmek için sitemizde yer alan iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Kaş epilasyonun yanı sıra günümüzde insanların çokça tercih ettiği kaş uygulamalarından bir tanesi de kaş pudralama işlemidir. Kaş pudralama seyrek kaşlara sahip kişilerin tercih ettiği bir uygulamadır. Kaş pudralama işleminde kaşın boş ve seyrek kısımları doldurularak kaş aslında olması gerektiği hale getirilmektedir. Kaş pudralama işlemi için kişinin yüz hatlarına göre bir kaş tasarımı yapılır ve sonrasında cilde uygun renk seçilerek micro iğneler ile enjeksiyon yapılır.