Sakal Epilasyon

Kişisel bakımına önem veren erkekler için önemli konulardan bir diğeri sakal epilasyon işlemidir. Sakal epilasyon genellikle sakal seyrelttirmek için uygulanır. Ancak bunun dışında yüzün istenmeyen bölgelerinde çıkan tüyler için uygulanabilir. Epilasyonda lazer ışınları, kıl köklerini tahribat eder ve bunun sonucunda kıl kökü zayıflar, zamanla ortadan kaybolur. Böylece istenen bölgede sakal çıkmaz veya seyrelir. Sakal üstü lazer epilasyon yorumlar incelendiği zaman bu işlemden yüksek oranda başarı elde edilmiştir.

Sakal Epilasyon İstanbul

Sakal epilasyon İstanbul ve Türkiye çapında sıklıkla araştırılan bir hizmettir. Aynı zamanda epilasyon sadece sakal bölgesinde değil, erkeklerde sırt, göğüs gibi vücudun geniş bölgelerinde istenmeyen kıllar için yapılabilir. Özellikle her sabah sakal ve bıyık bölgesini tıraş etmekten yorulanlar veya sakallarında orantısızlık olanlar, bu tarz zahmetlerden kurtulmak için epilasyon yapabilir. Yüz bölgesine uygulanan epilasyon, ekstra tıraş olma zahmetinden kurtarır ve ayna karşısında sayısız vakit kazandırır. Kirli sakal görünümünden çıkmak isteyen, sakal gölgesinden hoşlanmayanlar ve daha birçok nedenle sakal bölgesinin daha derli toplu durmasını isteyen herkes sakal epilasyonu hizmetlerinden yararlanabilirler.

Sakal Epilasyon Yapılır mı?

Sakal epilasyonu yüzde sakal bölgesindeki istenmeyen tüyleri kalıcı olarak yok etmek amacıyla yapılan bir yöntemdir. Yoğun ışık ışınları kullanılarak direkt tüy kökü hedef alınır ve cilt altına nüfuz eder. Sakal epilasyonu genel olarak kalıcı bir çözümdür. Aynı zamanda bu işlemi öğrenen erkek müşteriler, sakal epilasyonu yapılır mı ve işe yarar mı gibi sorular sormaktadır. Günümüzde sakal epilasyonu yaptıran müşterilerin %98’i bu işlemden başarılı bir şekilde sonuç almıştır. Eğer sakal görünümünden rahatsızsanız, sakal epilasyonu yaptırarak kısa bir süre içerisinde pürüzsüz görünüme ulaşabilirsiniz.

Sakal Epilasyon Ümraniye

Sakal epilasyon yaptırmak isteyenler öncelikle bir uzmana danışmalıdır. Sakalın yüzdeki yapısı, sakalların kıl kalınlığı ve kök yapısı gibi değerler incelenmelidir. Ardından epilasyon uzmanı tarafından sakal epilasyon işlemine başlanır. Sonrasında ise sakal epilasyon için uygulama aralıkları belirlenmelidir. İster sakalın bir kısmı isterseniz de komple sakal epilasyonu hizmeti almanız mümkündür. Lazer epilasyon ile hızlı kıl uzama endişesi yaşamadan daha estetik bir görünüme sahip olabilirsiniz. Sakal epilasyon Ümraniye hizmetleri ile birlikte uygun fiyatlı sakal epilasyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Sakal epilasyonu, sakal bölgesindeki tüyleri kökten yok etmek için yapılır. Sakal üstü, yanak, boyun veya komple sakal epilasyonu yapılabilir. Belirlenen bölgedeki sakal yapısı, kalıcı bir şekilde yok edilir.

Sakal epilasyonunu yapabilmek için öncelikle ciltte epilasyon yapılacak bölgeler tıraş edilir. Ardından epilasyon cihazı cilt üzerinde hareket eder ve yoğun ışık ışınları direkt tüy foliküllerine ulaşır. Işınlar tüy folikülüne zarar verir ve tüylerin tekrardan büyümesini önler. Sadece birkaç dakikalık işlemle sakal epilasyonu tamamlanır.

En avantajlı sakal epilasyon fiyatlarından yararlanmak için web sitemizde bulunan numaramızdan uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz. Sakal epilasyonu hakkında tüm merak ettikleriniz, kampanya detayları ve diğer tüm bilgilere kolayca ulaşabilir, randevu alabilirsiniz.