Kalıcı Dipliner

Hafif bir göz makyajı tercih eden ve gözleri hassas olduğu için kalem çekemeyen kadınların kurtarıcısı olan kalıcı dipliner son zamanların en çok tercih edilen ve trend haline gelen işlemlerin başında geliyor.Her zaman mükemmel bir görüntü ortaya koyan kalıcı dipliner uygulaması sadece kirpik diplerine uygulanıyor. Gözlerinizi ön plana çıkaran bu uygulama sayesinde kirpikleri seyrek olan ve günlük hayatta rimel kullanmayı çok sevmeyen kişilerin kirpiklerinin daha yoğun ve hacimli durmasını sağlıyor.Uygulama sonrası doğal bir görünüm elde edildiği için bu işlem son zamanların en çok tercih edilen kalıcı göz makyajlarının başında geliyor.

Günlük hayatta dikkat çekici olmaktan kaçınan ve yalın bir makyaj tercih edenler, kalıcı dipliner uygulaması tam size göre.Günlük hayatta kullanabileceğiniz gibi özel günlerinizde de şıklığınıza şıklık katmak için de kullanmanız mümkündür. Makyaj yapmak istemediğiniz ve tercih etmediğiniz günlerde soluk ve etkisiz bir görünümden uzaklaştırarak, son derece önemli ve özel davetlerde de sizi iddialı birine dönüştürebilir.

Kaş Pudralama

Kaş pudralama işlemi, seyrekleşen ve dökülmeler yaşanması halinde boşluklar oluşan kaşlarda oluşan boşlukları doldurarak kaşların aslında olması gereken forma getirilip, doğal, gür ve sağlıklı görünen kaşlar elde etmeyi sağlayan kalıcı makyaj yöntemlerinden biridir.

 

Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj, geniş renk skalası ile tek kullanımlık iğneler aracılığı ile derinin ikinci katmanına yerleştirilmesi işlemidir. Zahmetsizce güzel ve bakımlı bir görünüm elde etmenize yardımcı olur.Yoğun iş temposu içerisinde ve makyaj yapmaya zaman bulamıyor veya makyaj malzemelerine karşı alerjiniz var ise kalıcı makyaj sizin için oldukça uygundur.

Kalıcı Makyaj Fiyat

Cilt bakımı türlerinden olan kalıcı makyaj uygulama sırasında kullandığımız son teknoloji ürünler ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermekteyiz. Uyguladığımız uygun fiyat politikası sayesinde Ümraniye kalıcı makyaj uygulaması yapan güzellik merkezlerinin önde gelen ismiyiz. Her zaman müşteri odaklı olmayı hedefliyor uygun fiyatlar ile müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Yapılan işlemlere ve bölgelere göre farklı fiyatlandırmalar uygulanır. Fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi ve profesyonel hizmet anlayışımız için merkezimize bekliyoruz.