Kaş Pudralama Nedir?

Kaş pudralama nedir ? Kaş pudralama işlemi, seyrekleşen ve dökülme durumunda boşluklar oluşan kaşlarda oluşan boşlukları doldurarak olması gereken forma getirip, doğal, gür ve sağlıklı görünen kaşlar elde etmeyi sağlayan kalıcı makyaj yöntemlerinden biridir. Kaş pudralama, kişinin yüz şekline en uygun şekilde yapılmalıdır. Sürekli kaşlarını dolgun ve gür bir görüntüye kavuşturmak isteyen ve kaşlarını far yöntemi ile boyayarak bu görünümü elde etmek isteyen insanların sıklıkla tercih ettiği bir yöntemdir.

Bitkisel ve antialerjik içeriklerden oluşan kalıcı makyaj boyası kullanılarak mikro iğneler sayesinden derinin en üst tabakasına uygulanan bir yöntemdir. Bu teknik kaşlara bir tür far uygulama görünümü verir. Uygulaması son derece basit ve konforlu olan bu teknik estetik görünüm kazanmak isteyen insanlar için idealdir. Kaşlarındaki boşlukları doldurma ihtiyacı duyan aynı zaman da doğal bir görünüm elde etmeye çalışan kişiler için oldukça etkili bir yöntemdir.Kaş pudralama tekniğinin kalıcılığı, cilt tipine, güneşlenme ve solaryuma girme alışkanlığına göre değişiklik göstererek minimum 6 ay ile 1 sene arasında değişmektedir.

Kaş Pudralama Nasıl Uygulanır?

Kaş pudralama tekniğine başlamadan önce kişinin yüz ve göz şekline göre en uygun kaç tasarımı seçilir. Tasarım işleminden sonra cilt rengine en uygun boya rengi seçilir. Boya rengi, kişinin kaş rengi ile aynı tonda tercih edilmelidir.Kaş ve göz çevresine anestezi kremi sürüldükten sonra uygulama başlanır. Uygulamada, kaş pudralama tekniğine özel boyalar ve iğneler kullanılır. Kullanılan bu iğnelerin steril olması çok önemlidir. İğneleme yöntemi ile birlikte PhiBorws pigmentleri, çok derine inmeden derinin en üst tabakasına işlenmektedir ve işlem ortalama 1-2 saat sürmektedir. İşlem sırasında acı hissedilmez.

Kalıcı makyaj günümüzde oldukça tercih edilen yöntemler arasında gelmektedir. Cilt ile reaksiyona girmeyecek doğal boyalar kullanılarak yüzün birçok bölgesine uygulanabilen bir yöntemdir. Sağlıklı bir cilde sahip herkese uygulanabilir. Ümraniye kalıcıkmakyaj merkezlerinden biri olan şubemiz sizlere en uygun fiyat politikası ile hizmet vermeye devam etmektedir. Ayrıntılı Kaş pudralama fiyatları bilgisi için bizimle iletişime geçebilir ya da bizi ziyaret edebilirsiniz.