Kalıcı Makyaj Fiyatları

Kalıcı makyaj özellikle kadınların talep ettiği, her daim canlı ve bakımlı görünmek istedikleri için ve aynı zaman da bunu yaparken zamandan da tasarruf etmelerine olanak sağlayan bir uygulamadır. Kalıcı makyaj pigmentlerin tek kullanımlık iğneler yardımı ile derinin altına dövme işlevselliğinde uygulanmasıdır. Kalıcı makyajda doğal yollarla elde edilmiş kök boyalar kullanılmaktadır ve kalıcı makyaj göz, dudak ve kaş gibi yüz bölgelerine uygulanabilmektedir. Kalıcı makyaj acısız bir uygulamadır ve uygulanan kişinin cildine göre 2 ila 5 yıl kalıcılığı vardır, makyaj temizleme suları gibi ürünlere karşı da dayanıklıdır.

Kalıcı makyaj yaptırmak için sağlıklı bir cilde sahip olmalısınız ve 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Microblading kalıcı makyaj yöntemlerinden bir tanesidir. Microblading kaşlara daha dolgun bir görünüş sağlamak için deri altına renk pigmentlerinin enjekte edilmesi işlemidir. Kaş için uygulanan bir diğer kalıcı makyaj yöntemi ise kaş pudralama işlemidir.Kaş pudralama ile kaşlarda seyrekleşen kısımlar doldurulmaktadır, kaşa doğal ve gür bir görünüm kazandırılmaktadır. Dudaklar için yapılan kalıcı makyaj işlemi renklendirme şeklinde olmaktadır, doğal kök boyalar micro iğneler yardımı ile dudak çevresine ve dudak içine enjekte edilmektedir, bu sayede daha belirgin ve daha dolgun bir dudak görünümü kazanılmaktadır.

Göz için uygulanan kalıcı makyaj ise dipliner ve eyeliner olarak ikiye ayrılmaktadır, iki uygulamada göz kapağının üzerine ve kirpik dibine uygulanmaktadır aralarındaki tek fark eyeliner daha siyah ve kalın bir çizgidir. Kalıcı makyaj uygulamasından sonra alkol içermeyen nemlendiriciler kullanılabilir, uygulamadan sonraki 7 ila 14 gün arasında deniz ya da havuza girilmemelidir.

Kalıcı makyaj uygulamasından sonraki 5 ila 15 gün arasında da renkler cildinize uygun hale ve doğal bir görünüme kavuşur. Kalıcı makyaj fiyatları olarak uygulama yapılacak bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Kalıcı makyaj fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz sitemizde bulunan iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Ümraniye kalıcı makyaj ve güzellik salonu olarak sizlere kalıcı makyaj dışında; epilasyon, gıdı toparlama, cilt bakımı, bölgesel zayıflama, kirpik lifting ve kaş laminasyonu gibi birçok uygulama sunmaktayız.