Microblading Fiyatları

Microblading, uzun süre kalıcı bir kaş kontürü tekniğidir. Bu işlemle birlikte kaşların arasında ve çevresindeki boşluklara kıl görünümlü çizgiler uygulanır. Çizim sürecinde kalıcı makyaj ürünleri kullanılır. İşlem sonucunda ise kendi kaşlarınızdan ayırt etmesi zor olan doğal bir kaş görünümüne sahip olmak mümkündür. Microblading fiyatları ise genellikle güzellik salonu yetkinliğine, kullanılan malzeme gibi detaylara göre değişiklik gösterebilmektedir.

Her gün size fazlasıyla zahmet veren kaş bakımından bunaldıysanız, güzelliğinizi ve yüz ifadenizi güzelleştirmek için microblading hizmeti alabilirsiniz. Alanında profesyonel kaş uzmanları, yüz ifadenizi en iyi şekilde yansıtacak kaş tasarımı hizmetini sizler için vermektedir.

Microblading İstanbul

Güzelliğine önem veren herkes için kaşlar oldukça önemlidir. Çünkü kaş bölgesi yüz ifadesine doğrudan yansır. Daha etkileyici bakışlar için kaşların yüze uygun şekilde tasarlanması için microblading kaş tasarımı yapılır.

Microblading nedir? genel olarak özetlemek gerekirse kaş güzelliğindeki en yeni trendlerden birisidir. Kaşların güzel ve dolgun durmasını sağlayan bu yöntemlerde mikro bıçaklarla doğal bir görünüm sunulur. Burada ana amaç ise altın oran göz önüne alınarak kişilerin yüz tipine en uygun kaşı oluşturmaktır. İlk olarak Çin’de çıkan bu hizmet son birkaç ayda dünyanın birçok yerinde popüler hale gelmiştir. Bu teknikte mikro iğneler kullanılır ve cildin deri tabakasına pigment uygulamasını içerir.

Microblading Ümraniye

Kaşlar, yüz ifadesini ve gözleri öne çıkaran en önemli kısımlardan birisidir. Microblading Ümraniye hizmetleri ise bu önemin farkına vararak müşterilerine profesyonel bir hizmet verir. Yüz bölgesinde özellikle kaşlara çok iyi bakmak gerekir. Kaşlara yapılacak her işlem ise mesleğinde profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Profesyonel şekilde yapılan microblading ise birçok avantaj sağlar. Microblading avantajları şu şekilde özetlenebilir:

  • Zamanla seyrelen ve tasarımı bozulan kaşlar doğal kıl tekniği işlemi ile düzeltilir. Böylece kaşlara her gün makyaj yapmak zorunda kalınmaz.
  • Uzun süreli olarak sabit bir tasarımda kaş güzelliği korunur. Herhangi bir durum, deniz, havuz vs. farklı bir etken kaş tasarımını etkilemez.
  • Bu işlemin cildinize herhangi bir zararı bulunmaz, tahriş, kızarıklık vs. etkilerden söz etmek mümkün değildir.
  • Canlı ve gür bir kaş yapısı elde edilir aynı zamanda bu işlem tamamen doğal bir görüntü sunar.
  • Kaş alma işlemi daha kolay şekilde gerçekleştirilir, üstelik devamlı olarak kaş boyamaya gerek kalmaz.

Microblading ile daha estetik ve güzel görünümlü kaşlara sahip olabilirsiniz. Microblading avantajlarından yararlanmak için ve işlem konusunda daha detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Web sitemizde bulunan numaramızdan arayabilir ve işlem hakkında uzmanımızdan destek alabilirsiniz.

Microblading kaş ne kadar kalıcı konusu ve kalıcılık süreci birçok kişi tarafından merak ediliyor. Bu işlem ortalama olarak 4 ay ila 1,5 sene arasında kullanım süresi sağlar. Aynı zamanda kalıcılık süresi kişilerin bakım rutinine göre değişebilmektedir. Bu sürenin artması işlem derinliğine, kullanılan pigment kalitesine, kişilerin cilt tipine bağlı şekilde değişebilir. Özellikle yağlı cilt tiplerinde kalıcılık süresi daha kısa olabiliyor. Bu tarz durumlar microblading kalıcılık durumunu etkileyebilir.

Microblading sonrasında mutlaka uzmanınızın tavsiyelerine dikkat etmeniz gerekir. İlk 24 saat sıvı temasının olmaması önemlidir. Aynı zamanda uzmanınızın önerdiği ürünler dışında kaşınıza farklı bir ürün kullanmamanız gerekir.