Kaş Pudralama Fiyatları

Kaş pudralama kaşların seyrekleşmesi durumunda başvurulan bir kalıcı makyaj yöntemidir. Kaş pudralama işleminde boşluklar doldurularak kaş olması gereken hale getirilmektedir ve kaşa dolgun ve gür bir görüntü kazandırılmaktadır. Kaş pudralama işleminde kullanılacak olan boyalar doğal yollarla elde edilmiş kök boyalardır.

Uygulama yapılmadan önce uygulama yapılacak kişinin yüz ve göz şekline göre kaş tasarlanır, tasarlama işleminden sonra cilt tipine uygun boya seçilir, yüz ve göz çevresi güzelce temizlendikten sonra anestezi kremi uygulanır ve işleme başlanılır. İşlem micro iğneler ile yapılmaktadır, kullanılan iğneler kişiye özeldir ve işlem sırasında acı ya da ağrı hissedilmez. Kaş pudralama tekniği her yaştan kişiye uygulanabilir. Kaş pudralama işleminden sonra alkol içermeyen nemlendiriciler kullanılmalıdır ve bir ay boyunca güneşlenme, lazer ve solaryum gibi işlemlerden kaçınmalıdır. Kaş pudralama işleminin kalıcılığı 1 ila 2 yıl arasında değişmektedir.

Kaş pudralama fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz sitemizden bizlere ulaşabilir ya da kaş pudralama fiyatları için fiyat al seçeneğimize bakabilirsiniz. Aynı şekilde kalıcı makyaj fiyatı öğrenmek isterseniz de yine sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz. Kaş pudralama dışında kaş için başka bir kalıcı makyaj yaptırmak isterseniz Ümraniye kalıcı makyaj ve güzellik merkezimizde microblading uygulaması da yapmaktayız. Microblading uygulaması da kaşların daha dolgun görünmesi için deri içine renk pigmentlerinin enjekte edilmesi yöntemidir. Kalıcı makyaj uygulamalarının hiçbiri acı vermez. İşlemden sonra 7 ila 14 gün havuza ya da denize girmemelisiniz. Kalıcı makyaj uygulaması cilt tipine göre değişiklik gösterse de ortalama 2 ila 5 yıl arası kalıcılık sunmaktadır.

Kalıcı makyaj uygulandığında renkler koyu dursa da uygulamadan sonraki 5 ila 15 gün arasında renkler cilt tipinize uygun ve doğal bir görünüm kazanacaktır. Uygulamadan sonra oluşabilecek kabuklanmalar normaldir, bu kabuklanmaları koparmamak gerekmektedir ve herhangi bir kimyasal ürün kullanılmamalıdır. Kalıcı makyaj uygulaması 1 ya da 1,5 saat arası sürmektedir. Ümraniye kalıcı makyaj ve güzellik merkezimizde gıdı toparlama, bölgesel zayıflama, kirpik lifting, epilasyon, kaş laminasyon ve cilt bakımı gibi birçok bakım hizmeti sunmaktayız.