Ümraniye Kalıcı Oje

Kalıcı Oje

Ümraniye kalıcı oje, yoğun iş temposuna sahip ve manikür, oje sürmek gibi işlemlere vakit bulamayan ve estetik görünümden dolayı kalıcı oje yaptırmak isteyen bütün  müşterilerimiz için uygulanmaktadır. Genellikle aynı renk ojeyi sıklıkla tercih eden kadınların oldukça favorisidir. Standart ojelerin belirli bir kullanım süresi bulunmaktadır. Bu süre yoğun iş temposu, ev ve iş ortamından kaynaklanan işlerde daha da kısalmaktadır. Soyulan ojelerin görüntüsü hoş olmadığından dolayı genellikle ojeyi sürekli silip tekrar sürmek zorunda kalırız. Bu durum azımsanmayacak ölçüde zamanımızı almaktadır. Kalıcı oje yöntemi uzun süre herhangi bir deformasyona uğramadan dikkatli kullanımlarda uzun süre kalıcılığını koruyan bir yöntemdir.

Kalıcı oje uygulamasında çok uzun süre ojelerde çıkma ya da bozulma olmaz. Düzgün, pürüzsüz, son derece parlak ve bakımlı tırnaklara sahip olabilirsiniz. Ayrıca tırnak kusurlarını kapatarak görüntüsünden hoşlanmadığınız tırnaklardan kurtulabilirsiniz. Kalıcı oje tırnaklarına hava ve su geçişini engellemediği için tırnaklarınıza kesinlikle zarar vermez ve tırnaklarınızda sararma yapmaz. Manikür ve pedikür salonu bölümümüz ile hizmetinizdeyiz.

Kalıcı ojeler tırnaklara hiçbir zarar vermeyen güvenle kullanabileceğiniz malzemelerden üretilmektedir. UV ışınları ile birlikte ojelerinizin kalıcılığı artar ve daha uzun süre kullanım imkanı sağlar. Ümraniye kalıcı oje uygulamasında özel cihazlar kullanılır ve bu cihazlar sayesinde oje tırnak üzerine yapıştırılır ve kurutulur. Evde uygulanması mümkün olmayan bu yöntem için sizleri şubemize davet ediyoruz.