Kuru Manikür

Kuru Manikür Nedir?

Kuru manikür kadınlar tarafından son zamanlarda oldukça popüler hale gelen ve sıkça tercih edilen manikür çeşitlerinden biridir. Manikür, tırnaklarımızın sağlıklı bir görünüme kavuşması, sağlıklı uzaması ve estetik bir görünüme kavuşması için düzenli olarak yaptırmamız gereken bakımlar arasında yer almaktadır. Manikür ıslak manikür veya kuru manikür şeklinde yapılmaktadır. Klasik ıslak manikürlerden farklı olan kuru manikür, tırnak ve katiküllerin yumuşaması için özel bir eldiven ve özel solüsyonlar ile uygulanmaktadır. Bu da kullanıcılara oldukça pratik ve hijyenik çözümler sunar. Kullanıcılar kendini güvende ve temiz hisseder.

Kuru Manikürün Avantajları Nelerdir?

Kuru Manikürün Avantajları Nelerdir? Hadi bu sorunun cevabını hep birlikte öğrenelim!

  • Diğer adı ile “Medikal Manikür” olan bu manikür yöntemi, diğer yöntemlerden farklı olarak kesme işlemi olmadığı için kan yolu ile bulaşan hastalıkların bulaşma ihtimalini ortadan kaldırmasıdır.
  • Islak manikürde bir haftada ihtiyaç duymaya başlarken kuru manikürün kullanım süresi daha uzundur.
  • Doğru tırnak kesimi yapılır ve deri kalınlaşmaları, nasır gibi deri problemleri temizlenir.
  • Tırnağın doğal yapısı bozulmadan tırnak kanalları temizlenir.
  • Kuru manikür su içerisinde bekletmeden yapılan bir işlem olduğundan dolayı tırnağın doğal oval yapısı düzleşmez.
  • Kuru manikürde deri su emip şişmediğinden dolayı oje kalıntıları kolaylıkla görülür ve temizlenir.

Manikür fiyatları, profesyonel ekibimiz tarafından uygulanan işlemlerde sizlerin sağlığı bizler için çok önemlidir. Kişiye özel kullandığımız steril aletler sayesinde bulaş riskini ortadan kaldırıyoruz. Uygun fiyat politikamız ve bizlerden daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kuru Manikür

Buz epilasyon, bilinen diğer epilasyon yöntemlerine göre en etkili çözümü sunan epilasyondur. İstenilen her bölgeye acısız ve konforlu bir şekilde uygulanmaktadır. Piyasadaki diğer epilasyon yöntemlerine göre en hızlı sonucu vermektedir. Ortalama 6 ile 9 seans arasında kesin sonuca ulaşılmaktadır. Her ten rengine ve her bölgeye uygulanabilmektedir. Geliştirilmiş dalga boyutu sayesinde en derindeki kıl köklerine bile ulaşır. Bu durum daha hızlı sonuç almanızı sağlayarak size ekonomik tasarruf sağlamakta ve zamandan kazandırmaktadır.

Ümraniye güzellik salonu, profesyonel ekibi ve uygulanan birçok yöntem ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır. Hijyenik ve konforlu bir alanda hizmet sunan ve kaliteden ödün vermeden çalışılan ortamda müşteri sağlığı ve rahatı bizler için ön plandadır. Kuru manikür, buz epilasyon, yüz epilasyon, erkek manikür, protez tırnak, kalıcı oje gibi birçok ihtiyacınıza en kaliteli hizmeti en uygun fiyat politikası ile sizlere sunmaktayız. Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.