Manikür Fiyatları
Manikür Nedir?

Manikür tırnak bakımının en önemli ve olmazsa olmazlarından biridir. Ölü derilerden kurtulmak ve daha sağlıklı tırnak görüntüsüne sahip olmak için yapılması gereken işlemlerden biridir. Manikür, el tırnaklarının sağlıklı, hijyenik ve estetik görüntüye kavuşturmak için yaptırılan bir bakımdır. Günlük hayatta sürekli kullandığımız ellerimiz pek çok yüzey ve hava koşuluna maruz kalmaktadır. Bu durum eğer bakım yapılmazsa daha fazla yıpranmasına sebep olabilir. Her ne kadar eller yıkansa veya kremlense de bazen bunlar yeterli gelmemekte ve profesyonel bakım ihtiyacı hissedilmektedir. Detaylı bir şekilde el ve tırnak bakımının yapıldığı manikür işlemi ellerimizin sağlığı için düzenli olarak yaptırmamız gereken işlemlerdendir, genel olarak kadınlar çoğunlukta olsalar erkek manikür uygulaması da oldukça yaygındır.

Manikür Aşamaları Nelerdir?

  • Öncelikle el tırnakları temizlenir ve oje varsa çıkartılır.
  • Ilık suda bir müddet bekletilen tırnak ve ellerin yumuşaması sağlanır.
  • Manikür makası ile uzamış olan tırnak etleri cilde zarar vermeden alınır. Temizlenen etlerden sonra isteğe göre tırnağa törpü ile şekil verilir.
  • Temizlenmiş olan tırnaklara, tırnakları besleyen ve kırılması önleyen yağlar ile bakımı yapılır.

Manikür fiyatları, cilde zarar vermemek adına sadece profesyonel kişiler tarafından uygulanması gereken manikür yöntemi, doğru uygulanmadığında istenmeyen sonuçlar doğurmaktadır. Profesyonel ekibimiz tarafından her müşteride steril edilmiş tırnak bakım setleri kullanılmaktadır. Uygun fiyat politikamız ve kaliteli hizmetimizden siz de yararlanmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kuru Manikür, son zamanlarda en çok tercih edilen manikür çeşitlerinden biridir. Medikal bir manikür yöntemi olan kuru manikür, klasik manikür sistemlerinden farklı olarak sudan yararlanılmadan kullanılmaktadır. Sadece tırnak bakımında profesyonel olan ekipler tarafından uygulanmaktadır. Uygulama sonrası hem tırnaktaki kusurlar giderilir hem de estetik ve sağlıklı bir görünüm kazandırılır. Manikür fiyatları uygulanan tekniğe göre değişmektedir. Bunu unutmamalıyız.

 

Manikür Fiyatları

Buz epilasyon, sıklıkla tercih edilen epilasyon yöntemidir. Sıkça tercih edilmesinin en büyük sebebi acı eşiğini en aza indirmesidir. Kullanılan buz başlığı ve uygulama öncesi sürülen soğuk jel sayesinde neredeyse hiçbir acı hissedilmemektedir. Uzun dalga boyları sayesinde en derindeki kıl köklerine bile ulaşarak kıl köklerini yakar, hızlı kullanım ve geliştirilmiş teknolojisi sayesinde daha geniş bir alana ışın göndererek daha fazla kıl kökünün yanmasına sebep olur, bu durum seans süresini ciddi derecede azaltmakta ve sizin zamanınızı harcamamaktadır. En konforlu epilasyon yöntemi olan buz epilasyon istenilen her bölgeye ve her ten rengine uyum sağlamaktadır. Dalga boyu sayesinde en derindeki kıl köklerini yakalar ve ışın göstererek yakmaktadır. En zorlu bölgelerde en etkili yöntemdir.