Erkek Manikür

Erkek Manikürü farklı mıdır? Hadi erkek manikürüne dair herşeyi konuşalım! Bakımlı olmak için pek çok insan güzellik salonlarında bakımlar yaptırmaktadır. Bunlarından başında manikür gelmektedir. Her ne kadar kadınların yaptırdığı bir bakım türü olarak gözükse de erkek manikür uygulaması oldukça yaygındır. Kişisel bakımına önem veren erkekler, manikür uygulamasını kişisel bakım rutinlerine eklemektedirler. İster iş hayatında ister günlük yaşantılarında ellerinin daha bakımlı ve estetik görünüme kavuşmasını isteyen erkekler, manikür uygulamasını sıklıkla tercih etmektedirler.

Düzenli tırnak ve el bakımlarında göz alıcı ve estetik görünüme kavuşmanız oldukça kolaydır. Manikür, tırnaklarınızın daha hızlı ve sağlıklı uzamasını sağlar. Gün içerisinde sıkça kullandığımız ve her türlü olaya maruz kalan tırnaklarımız ve ellerimiz için düzenli olarak bakım yaptırmamız oldukça önemlidir. Erkek manikür işlemi klasik manikür işleminden farksızdır. Islak veya kuru şekilde isteğe bağlı olarak yapılabilmektedir. Sağlıksız tırnak etleri ve katiküller kesildikten sonra uygulanan bakım yağları ile sağlıklı bir görünüm kazandırılır.

Kuru manikür, klasik manikür türünden ayrılan ve son zamanlarda sıklıkla tercih edilen manikür türünden biridir. Islak maniküre nazaran kullanıcıların daha güvende ve temiz hissetmesini sağlar. Çünkü kişiye özel tek kullanımlık eldivenler ve özel solüsyonlar kullanılarak kuru bir şekilde işlem yapılmaktadır. Kuru şekilde yapılan bu işlem için profesyonel destek almak şarttır. Kuru manikürün bazı avantajları şunlardır;

  • Kanama riski olmadığından dolayı, kanla bulaşan hastalıkların önüne geçilir.
  • Kullanıcılara daha konforlu ve rahat bir deneyim sunulur.
  • Kişiye özel tek kullanımlık eldiven kullanılır.
  • Herhangi bir acı hissedilmeden yapılan bu işlem sonunda tırnaklar oldukça şık ve estetik görünüme sahip olur.
  • Kuru bir işlem olmasından dolayı manikür sonrası rahatlıkla oje sürülebilir.

Sağlıklı, hijyenik ve pratik bir yöntem olarak kuru manikür işlemini isteyen herkes yaptırabilmektedir. Tırnaklara oldukça şık ve estetik bir görünüm kazandıran bu işlem ayrıca güvenilir olması ile sıkça tercih edilmektedir.

Manikür fiyatları, tırnak yapısına, tırnağın sağlık durumuna ve uygulanacak olan bakıma göre fiyatlarda değişiklik olabilir. Müşterilerimize her zaman sunduğumuz uygun fiyat politikası ile en sağlıklı ve kaliteli işlemleri herkese uygun bir fiyat ile müşterilerimize sunmaktayız. Sağlığınız ve konforunuz bizim için çok önemli. Profesyonel ekibimiz ile birlikte kişiye özel kullandığımız steril cihazlar ile gönül rahatlığı ile işlemlerinizi güzellik salonumuzda yaptırabilirsiniz.

Sizlere manikür ve pedikür konusunda da en iyi kalitedeki hizmeti en uygun fiyatlara sunmak için buradayız. Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçerek randevu oluşturunuz.