Ümraniye Protez Tırnak
Protez Tırnak Nedir?

Protez tırnak normal tırnak görüntüsünden hiçbir farkı olmayan bir çeşit takma tırnaktır. Doğal tırnak görüntüsünden ayırt edilemeyen protez tırnak aynı zamanda şık bir görünüm kazandırmaktadır. Çok sık tercih edilen ve uygulaması kolay olan bu estetik görünüm keyfini siz de sürebilirsiniz.

Protez Tırnak Hakkında Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

  • Protez tırnak bir takma tırnaktır, takma tırnaktan farklı yapay bir görünüm yerine estetik bir görünüm kazandırmasıdır.
  • Uygulama yapılmadan önce gerçek tırnaklarınıza koruyucu özel bir madde sürülür ve bu sayede sizlere rahatsızlık hissi vermez.
  • Yapıştırılan protez tırnağın doğal görünmesi için törpüleme işlemi yapılır ve parlaklık verilir.

 

Ümraniye Protez Tırnak

Ümraniye protez tırnak tüm bu aşamaları en güvenli bir şekilde en kaliteli malzemeler ile uygulayarak tamamlar.

Ümraniye’de bulunan güzellik salonumuzda müşterilerimizin memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmaya özen gösteriyoruz. Uyguladığımız birçok hizmet ve kalitemiz  ile sektörde öncüyüz. Birçok güzellik uygulamasını ve ipuçlarını bulabileceğiniz güzellik salonumuzda alanında uzman kadromuz ile birlikte en yeni ekipmanlarla, ihtiyaç duyulan tüm güzellik hizmetlerini hassas, titiz ve güvenilir bir şekilde bulabilirsiniz. Güzellik ve bakım konusunda en kaliteli hizmeti veren Ümraniye Güzellik Salonu;

  • Hijyenik ortam
  • Ferah atmosfer, güler yüzlü, deneyimli, uzman kadro,
  • Son teknoloji cilt bakım ekipmanları ve ürünleri ile siz de güzelliğinizin keyfini rahatça çıkarabilirsiniz.
  • Ümraniye protez tırnak hizmetinde kalite ve müşteri memnuniyetini hedefleyenlerin tercihiyiz.

Ümraniye Kalıcı Oje salonumuzda yoğun iş temposuna sahip, oje sürmeye ve manikür yapmaya fırsat bulamayan ve genellikle tek renk oje sürmeyi tercih eden kadınların oldukça sık tercih ettiği yöntemlerden biridir. Standart tip ojeler belli bir süre ilk görünümlerini korurlar, daha sonra ev ve iş ortamının yoğun temposundan dolayı zarar görebilirler. Bu durum sürekli oje temizlemeyi gerektirmekte  ve yeni oje sürmek oldukça zaman almaktadır. Kalıcı oje tırnakta herhangi bir deformasyona uğramadan kalıcılığını koruyan bir uygulamadır. Bu uygulama ile çok uzun süre ojelerde çıkma ya da bozulma olmaz. Pürüzsüz, parlak ve bakımlı tırnaklar elde edilir. Aynı zamanda tırnak kusurlarını da kapatmaktadır.

Buz epilasyon, en iş bitirici yöntemlerden biri olarak bilinmektedir. Son teknoloji epilasyon yöntemlerinden biri olan buz epilasyon istenmeyen kıllar için kesin çözümdür. Buz epilasyon daha çok geniş bölgeleri hedef alır ve her atışta daha fazla kıl köküne ulaşır. Kıl köklerine verilen ısının hissedilmemesi için ayrı bir başlığından soğuk hava verilir ve bu sayede acı en aza indirgenir.