Ümraniye  Gıdı Toparlama | Ameliyatsız Gıdı Toparlama

Ümraniye Gıdı Toparlama

Ümraniye Gıdı Toparlama işlemimiz için uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz.Günümüzde çoğu bayanın yaşadığı bir problem olan gıdı sarkması için artık birçok çözümler mevcut. Daha genç bir yüz görünümünün olmazsa olmazı olan gıdı bölgesi, çeneye paralel yapıda olduğundan, karşıdan bakıldığında sarkma görünümünün olmaması gerekir.

Ameliyatsız gıdı eritme işlemi (gıdı estetiği) ağrısız bir işlemdir. Kişi seans sonrası günlük yaşamına devam edebilir. Seans bir hafta aralıklarla yapılır. Kişiye göre 4/6 seans yeterli olur. Gıdı eritmede çene çizgimiz daha belirgin hale gelir, boynunuz daha ince ve zarif bir görünüm kazanır. Ümraniye Gıdı Toparlama fiyatları uygulanan yönteme göre değişiklikler göstermektedir.

Kadının yaşı yoktur. Bu sebeple güzelliğinden ödün verecek her etki bizim kontrolümüz altında. Yaşa ve kilo kaybına bağlı gıdı bölgesinde meydana gelen sarkmaları, cerrahi müdahaleye gerek kalmadan, kısa sürede toparlama ve sıkılaştırmaya yönelik gerçekleştirdiğimiz bakım uygulamalarımız Ümraniye Gıdı Toparlama merkezimizde, profesyonel hizmet ve uygun fiyat avantajlarımız ile sizleri beklemektedir.

Gıdı Toparlama Nedir?

Gıdı Toparlama Nedir? Gıdı adı verilen ve çenenin altında bulunan etli kısımda; çevresel faktörler, yaş, kilo alıp verilmesi gibi sebeplerle sarkma, yağlanma ya da çizgilenme görülebilmektedir. Gıdı toparlama ile bu sorunlar çözüme kavuştuğu gibi yüze daha genç ve sağlıklı bir görüntü de kazandırıyor. Teknolojinin ilerlemesi ile ultrason cihazları veya radyo frekans yardımıyla yapılan bu gıdı toparlama uygulaması, çeşitli sebeplerle sarkan gıdı bölgesi için kalıcı çözüm haline geldi.

Yaşa bağlı kolajen kaybından dolayı gıdı bölgesinde meydana gelen sarkmalar, aşırı kilodan dolayı aynı bölgede biriken yağlanmalar ve kalınlaşmalar, kilo alıp verme sonucu ortaya çıkan cilt deformasyonları gıdı bölgesinde estetik olarak rahatsız edici görüntü oluşturmaktadır.

Son dönemlerde sıklıkla tercih edilmeye başlanan gıdı toparlama yöntemleri ile artık bir sorun olmaktan çıkan gıdı bölgesi deformasyonları, cerrahi müdahale gerektirmeyen yöntemlerle, kolaylıkla ideal görünüme kavuşturulmaktadır.

Gıdı Toparlama Nedir? Kas ve bağ dokusunu güçlendirerek, daha sıkı ve gergin bir boyun görünümü ortaya çıkarmak için teknolojik cihazlarların yardımı ile uygulanan yeni nesil bir yöntemdir.Kadın yada erkek fark etmeksizin, gıdı bölgesinden rahatsız olan herkesin güvenle tercih edebileceği bu yöntemler, ağrısız, acısız ve çözüm odaklıdır.

Bölgedeki fazla yağ birikimini eriterek, incelmesini ve sıkılaşmasını sağlarken aynı zamanda kolajen artırımını da destekleyen mezoterapi, fokuslu USG ve radyofrekans uygulamaları gıdı toparlamada kullanılan yöntemler arasında yer almaktadır.

Haftalık 4-6 seans olacak şekilde, ihtiyaca uygun olarak belirlediğimiz gıdı toparlama çalışmalarımız, kişiye özel odalarda, uzmanlarımızın gözetiminde titizlikle gerçekleştirilmektedir.

Ameliyatsız Gıdı Estetiği

Gelişen teknoloji artık bıçak altına yatmadan ve anestezi almadan da Ameliyatsız Gıdı Estetiği ile daha genç ve sıkı bir görünüme kavuşula bilineceğini ortaya koymuştur.

Yeni nesil cihazlar eşliğinde, ağrı ve acı duymadan, sıkı ve estetik hale dönüştürülebilen yüz ve gıdı bölgesi, böylelikle daha zahmetsiz ve daha ekonomik olarak da kadınların güzelliğine güzellik katılabileceğini kanıtlamıştır.

Kadın yada erkeklerde kilo alıp vermeye bağlı sarkmalar, yaşa bağlı kolajen kaybı ve aşırı kilo sonucu ortaya çıkan yağlanmalar, gıdı bölgesindeki doğallığı bozarak estetik olarak rahatsız edici bir görüntü ortaya çıkarmaktadır.

Her neyseki Ameliyatsız Gıdı Estetiği ile artık bir dert olmaktan çıkan bu sorunlar, ameliyat masasına yatmadan da ortadan kaldırılmaktadır.

Ameliyatsız Gıdı Estetiği aşamasında Mezoterapi, fokuslu USG ve radyofrekans yöntemleri kullanılmaktadır. Profesyonel uzman gözetiminde, kişinin ihtiyacına uygun olan yöntemler belirlenerek, haftalık seanslar ile  başlanan toparlama çalışmaları, seans bitimi sonunda arzu edilen görüntüyü kazandırmaktadır.

Donanımlı alt yapımız, her biri alanında profesyonel uzman kadromuz ve son teknoloji cihazlarımız ile Ameliyatsız Gıdı Estetiği alaninda da titiz çalışmalar yürüten merkezimiz, kişiye ve uygun programlar ile çözüm odaklı hizmetler sunmaktadır. Ayrıca G5 masajıLenf Drenaj, Power Plate, Pasif Jimnastik uygulamamıza da göz atabilirsiniz. İstediğiniz güzelliği elde edeceksiniz.

Gıdı Toparlama Fiyatları

Kadın için güzellik, bütün bir kavramdır ve her bölge olması gerektiği formunda ve estetiğinde görünmelidir. Çeşitli etkenlere bağlı olarak gıdı bölgesinde meydana gelen kalınlaşma, yağlanma, sarkma gibi estetik açıdan kaygı yaratan durumlar artık ameliyatsız toparlama işlemleri ile kolaylıkla ortadan kaldırılabilmekte, kadın yada erkeklerin özgüvenlerini zedeleyecek durumlar bertaraf edilmektedir.

Son teknoloji cihazlarımız ile profesyonel uzmanlarımızın gözetiminde, kişiye özel yöntemlerle, hijyenik koşullarda gerçekleştirdiğimiz gıdı toparlama uygulamalarımız, kampanyalı Gıdı Toparlama Fiyatları avantajlarımız ile de her bütçeye hitap etmektedir.

İhtiyaca bağlı olarak belirlediğimiz seans sürelerine göre değişkenlik gösteren Gıdı Toparlama Fiyatları cerrahi işleme kıyasla daha ekonomik ve daha zahmetsiz aynı görünüme kavuşma açısından daha avantajlıdır.

 


AKLINIZA TAKILAN BİR ŞEY Mİ VAR?

Gıdı Toparlama işlemi görecek kişinin yaşına, gıdı bölgesi yapısına göre değişecek bir durum olsa da ortalama 4 ila 6 seans, kalıcı güzellik ve genç bir görünüm için idealdir.

Gıdı sarkması için uygulanan cerrahi işlemlerin yanı sıra doğal ürünlerle hazırlanmış kürler veya boyun egzersizleri de bu tür sarkmaların önüne geçme konusunda oldukça faydalıdır. Sarkmayı durduracak hatta bölgenin toparlanmasına yarayacak olan bu gıdı toplarlama egzersizleri oturduğunuz yerde bile rahatlıkla yapabileceğiniz türden hareketlerdir.

Sıkça Sorulan Sorular

Gıdı Neden Sarkıyor? Birçok sebebe bağlanan gıdı sarkmasına genel olarak; genetik yatkınlık, aşırı kilo, hızlı kilo kaybı, yaşın ilerlemesiyle oluşan kolajen kaybı hatta yerçekimi bile neden olabilmektedir.

Gıdı eritme, yaşlılık belirtilerinin görülmeye başlandığı 30 lu yaşlardan itibaren yapılabilmektedir. Özel durumu olan gençlerde ise uzman görüşü alınarak hareket edilmesinde fayda vardır. Ayrıca gıdı bölgesinde herhangi bir yara ya da enfeksiyon gibi işleme engel olacak durumlar bulunması dahilinde gıdı eritme sakıncalı olabilmektedir.

Ameliyatsız gıdı estetiği, çene ile göğüs arasında kalan bölgedeki deformasyonları gidermek amacıyla yapılan bir işlemdir. Ameliyatsız, ip ile germe yöntemlerinin kullanılmadığı bu işlem, ameliyat ve iyileşme sürecinden çekinen kişiler için en uygun yöntemdir. Ulthera ve Thermage CPT cihazları kullanılarak yapılan bu tedavi FDA onaylı olup ciltteki kolajen yapımının arttırılmasıyla cildin gerdirilmesi işlemidir.

Gıdı eritmede birden fazla yöntem kullanıldığı için, bunlar arasında tek seans yapılan işlemler de vardır. Lakin bu durum işlem yaptıracak olan kişinin gıdı bölgesindeki yağlanma ile doğrudan orantılı olacağı için seans sayısı da artabilmektedir. Gıdı bölgesine en uygun tedavi yöntemini bulabilmek için bir uzmana danışmak da fayda vardır.